KANDYDOZA SYSTEMOWA - LECZENIE CHOROBY METODAMI NATURALNYMI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

+10
Anetkabezradna
Daniel91
IZKA7755
Candydozaur
Mlody881221
Tszyszko1
Admin
Szelerini
Marzena17
aarchie
14 posters

Page 1 of 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS Empty PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Admin Wed May 24, 2017 9:28 pm

CELEM FORUM JEST NIESIENIE POMOCY LUDZIOM CHORYM NA KANDYDOZĘ SYSTEMOWĄ. Tym bardziej w sytuacji, w której WREDNA I CIEMNA FUNGIDIA skasowała ponad 100 stron cennych wskazówek Elizabeth na temat leczenia choroby.

DLATEGO TEŻ BĘDZIEMY ZAMIESZCZAĆ TOPICS OPISOWE, ZAPOZNAJĄCE Z PROBLEMATYKĄ. PYTANIA NALEŻY ZAMIESZCZAĆ JEDYNIE TUTAJ.

NIE INTERESUJĄ NAS TŁUMY PYTAJĄCYCH. INTERESUJE NAS SPOPULARYZOWANIE PRAWDZIWEJ WIEDZY NA TEMAT SCHORZENIA, KTÓRE DZIŚ STAJE SIĘ PLAGĄ, A JEST ZUPEŁNIE LEKCEWAŻONE. WSZYSTKIE MOŻLIWE OBJAWY KANDYDOZY SYSTEMOWEJ SĄ DZIŚ TRAKTOWANE JAKO OSOBNE JEDNOSTKI CHOROBOWE, CO JEST BŁĘDEM O POTWORNYCH WRĘCZ SKUTKACH. W ZWIĄZKU Z TYM CIESZYĆ NAS BĘDZIE ILOŚĆ ODWIEDZAJĄCYCH FORUM, A NIE ILOŚĆ PYTAJĄCYCH, TYM BARDZIEJ, ŻE FORUM POMYŚLANE JEST W SPOSÓB BARDZO PRAKTYCZNY, TJ. ODPOWIADAJĄCY NATYCHMIAST NA NASUWAJĄCE SIĘ PYTANIA.

CHORZY ZOBOWIĄZANI SĄ DO UCZENIA SIĘ SWEJ CHOROBY. NIKT ZA NICH, BEZ NICH NIE OZDROWIEJE.

TEAM ELIZABETH & FRIENDS ZAPRASZA NA FORUM!

B€DZIEMY STARAĆ SIĘ JAK NAJSZYBCIEJ WAM ODPOWIEDZIEĆ.


Last edited by Admin on Sun Aug 13, 2017 12:01 pm; edited 8 times in total

Admin
Admin

Posts : 354
Join date : 2017-05-24

https://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Admin Sun May 28, 2017 7:18 pm

HERMIONA PYTA DLACZEGO PODCZAS KANDYDOZY PUCHNĄ PALCE?

Odpowiedź: Puchnięcie nie zależy od pogody. Ma związek z silnym zagrzybieniem rąk.Pojawia się tak przy kandydozie zaawansowanej nieleczonej, jak i podczas intensywnego leczenia, tj. herxów.

Admin
Admin

Posts : 354
Join date : 2017-05-24

https://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by aarchie Mon Jun 19, 2017 8:40 pm

Leczę się dietą, soda, ziołami, przyprawami - potrzeba czasu I cierpliwości I charakteru.
Jak sprawa ma się z wysiłkiem fizycznym podczas leczenia? Nie wyobrażam sobie życia bez ruchu - biegania, gimnastyki. Jeśli czuję się na tyle dobrze, by ćwiczyć, czy nie ma przeciwskazań do aktywności fizycznej?

Aha - jeszcze jedna ważna kwestia. Spożycie węglowodanów. Mam na myśli kaszę jaglaną, gryczaną, komosę ryżową (quinoa). Czy w pierwszej części dnia jest to OK, nie za dużo, jedna porcja do warzyw surowych, oliwy czy olejów. O ile pamiętam Elizabeth pisałaś, że można tylko że to spowalnia całe leczeni? Prosze o wskazówki. Dziekuję.

Pozdrawiam - archibald

aarchie

Posts : 49
Join date : 2017-06-18

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Admin Tue Jun 20, 2017 7:49 am

Wysiłek fizyczny jest wręcz konieczny, ale bez przesadzania, bo jego nadmiar zakwasza. Poza tym trzeba dać możliwość by tkanki łatały się w spokoju. Wszystko z rozumem i bez fanatyzmu.

Wykluczyć mąki i kasze, bo jako ziarna i pochodne są bardzo często pełne grzybów i ich toksyn. To może nie być widoczne gołym okiem.

Zadowolić się 1 ziemniakiem. To też są węglowodany. Przy bardzo dużym zagrzybieniu nie przesadzać i z ziemniakami. Jeść surowe ziemniaki, gdy nie są zielone i poza fazą kiełkowania.

Również pozdrawiamy!

Admin
Admin

Posts : 354
Join date : 2017-05-24

https://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by aarchie Tue Jun 20, 2017 10:12 am

Przeczytałem post o SODZIE i mam pytanie, bo nie jestem pewien. O CZAS picia sody w kontekście jedzenia - wiem, że po jedzeniu czekamy 2.5-3 godziny i dopiero wtedy pijemy sodę.
A jak jest przed jedzeniem? Można wypić szklankę i za chwilę jeść czy trzeba poczekać z jedzeniem?

Dziękuję za odpowiedź w kwestii wysiłku fizycznego i węglowodanów. Stawiam zatem na ziemniaki i quinoę.

Pozdrawiam serdecznie - Archibald

aarchie

Posts : 49
Join date : 2017-06-18

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Admin Tue Jun 20, 2017 10:15 am

Poczekać 20 do 30 minut. Quinoa to też zboże, wyeliminować! Jeść wszystko świeże, nieprzechowywane!

Admin
Admin

Posts : 354
Join date : 2017-05-24

https://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by aarchie Tue Jun 20, 2017 10:27 am

OK, dziękuję. Postaram się. A prażenie na patelni quinoi, kaszy jaglanej, a potem gotowanie ich (w przypadku quinoi to około 20 minut) nie NISZCZĄ ewentualnego grzyba w zbożach?

aarchie

Posts : 49
Join date : 2017-06-18

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Admin Tue Jun 20, 2017 10:32 am

Nie niszczą toksyn, które są w produktach! Poza tym obumarty grzyb to też trucizna!

Admin
Admin

Posts : 354
Join date : 2017-05-24

https://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by aarchie Tue Jun 20, 2017 6:03 pm

Mam jeszcze pytanie odnośnie TŁUSZCZY w diecie. Skoro spożywamy mało węglowodanów, to czy można dołożyć trochę więcej dobrych tłuszczy. Mam na myśli obfite polewanie warzyw oliwami, olejami (rzepakowy, awokado, pestki z dyni, słonecznikowy, kokosowy)?
I jeszcze kwestia ORZECHÓW i różnych PESTEK - można ich sporo zjadać do warzyw?

Pozdrawiam serdecznie. archibald

aarchie

Posts : 49
Join date : 2017-06-18

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Admin Wed Jun 21, 2017 11:47 am

Oleje jak najbardziej (zwłaszcza olej z oliwek) ale tylko bardzo dobrej jakości. Unikać tych egzotycznych, bo nie wiadomo w jakim są stanie. Jest bardzo trudno wykryć fałszerstwa olei.

Co do pestek, to samo!

Admin
Admin

Posts : 354
Join date : 2017-05-24

https://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by aarchie Wed Jun 21, 2017 1:11 pm

dziękuję, trzymam się jakości i dbam o siebie - potrzebowałem tak naprawdę zmiany w głowie, w środku siebie, by podjąć rzeczywistą walkę o zdrowie - dziękuję za odpowiedzi i reakcję. miłego dnia. w razie wątpliwości będę pisał.
jem sporo pestek, bo na samych warzywach ciężko mi by było, szczególnie, że jednak staram się być aktywny fizycznie. pozdrawiam - archibald

aarchie

Posts : 49
Join date : 2017-06-18

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by aarchie Thu Jun 29, 2017 5:03 pm

Mam 3 kwestie:

1) Wyjeżdżam do Gruzji na 9 dni i obawiam się, że nie będę tam miał możliwości zaparzania ziół. Co zrobić? Pomyślałem, że wezmę sam piołun i będę go zalewał wrzątkiem i pił taki napar - dobry pomysł? (oczywiście soda i dieta obowiązują na wyjeździe)

2.) Często mam w ciągu dnia 20-30-minutową senność. Tak mnie morzy, czuję się osłabiony, muszę na te 20-30 minut się położyć. Najczęściej jest tak popołudniu - czy to wiąże się z kuracją (prze nią czegoś podobnego nie miałem).

3.) Najważniejsza rzecz - technika parzenia ziół. Mam 2-litrowy garnek, wlewam 1.5 litra wody i sypię te wszystkie zioła zgodnie z zaleceniami. Jest ich dużo. Tak dużo, że przy gotowaniu na maleńkim ogniu nie jestem w stanie stwierdzić kiedy jest już stan 'przed zaparzeniem', kiedy zioła 'dochodzą'. Po prostu te zioła tworzą na wodzie taki 'kożuch - skorupę" i nie wiem kiedy podchodzą do gotowania i od kiedy mierzyć ten kwadrans. Robię to na czuje. Jeśli mocniej podkręcę gaz, to zioła zaczną się gotować, ale tego nie chcemy, jak rozumiem? Proszę o poradę.


Pozdrawiam wszystkich - archibald

aarchie

Posts : 49
Join date : 2017-06-18

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Admin Thu Jun 29, 2017 7:36 pm

Wystarczy piołun, ewentualnie dołóż szałwię. Senność występuje w 2 przypadkach. Przy bardzo silnym postępującym kolonizowaniu organizmu, oraz podczas intensywnego leczenia się. Różnice, dość łatwe do rozpoznania są następujące: podczas rozwoju choroby śpi się codzienne po południu, albo po jedzeniu, głowa jest bardzo cieżka, itp., natomiast bardzo intensywne leczenie charakteryzuje się gwałtownymi napadami snu, który potrzebny jest organizmowi do reparacji, co nie jest regularne, a taki sen przynosi odpoczynek. Potrzeba snu jest wtedy wręcz nieposkromiona. Oczywiście leczenie też jest procesem niełatwym dla organizmu, zwłaszcza przy bardzo dużym zagrzybieniu.

Ostatnio opracowaliśmy lepszy sposób parzenia, niż ten polecany przez zielarzy, czyli dość krótki. Można a nawet należy parzyć zioła bardzo długo i wolno., mieszając to co pływa po wierzchu. Po jakimś czasie, może to być nawet godzina (na najmniejszym palniku) skorupa ziół zaczyna opadać na dno i to jest sygnał, że garczek wkrotce będzie gotowy. Nigdy nie dopuszczać do wrzenia, trzeba stać blisko kuchni. Wystarczy obserwować, że zioła lekko kręcą się i podnoszą się, po tym jak opadły. Przykryć pokrywką. otulić gar ściereczką i przykryć wełnianą szmatką. Zostawić tak nawet na kilka godzin, co gwarantuje, że substancje aktywne przeszły do wody. Nie podkręcać gazu. Uzbroić się w cierpliwość i pozwolić garnkowi na proceder wyżej opisany. Jednym słowem, zamiast wyższej temperatury, dłuższy czas parzenia, tym bardziej, że w piołunie są posiekane także łodygi.

Admin
Admin

Posts : 354
Join date : 2017-05-24

https://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by aarchie Thu Jun 29, 2017 10:26 pm

Dziękuję, powalczę z ziołami. I ze snem, bo to zdaje się proces leczenia. Pozdrawiam i działam.
archibald

aarchie

Posts : 49
Join date : 2017-06-18

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Marzena17 Sat Jul 01, 2017 2:47 pm

Witam,
W posiewie wyszlo mi candida albicans, candida parapsilosis w zatoce. Chcialam dodac zdjecie wynikow ale chyba sie nie da. Mam przepisane leki przeciwgrzybicze, co jeszcze moge zrobic?

Marzena17

Posts : 14
Join date : 2017-07-01

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Admin Sat Jul 01, 2017 9:47 pm

Nie zwracać w ogóle uwagi na analizy, diagnozować się na podstawie objawów, do czego można wykorzystać zawartość postu o książce dr. Janusa.

Leki można wyrzucić do kosza na śmieci. Przeczytać zawartość forum, tj. wszystkie tematy i zastosować je u siebie, co oznacza pić sodę i mixy z terpenów oraz wprowadzić rygorystyczną dietę na bazie surowych warzyw z dużą ilością czosnku, kurkumy i innych odklejaczy komórek grzybiczych. Wszystko znajduje się na forum.

Admin
Admin

Posts : 354
Join date : 2017-05-24

https://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Marzena17 Sun Jul 02, 2017 11:11 am

Dzieki Smile a co z witamina c? Przyjmowac?
Moze glupie pytania, ale wole dopytac
I co z migdalami bo wlasnie doczytalam ze maja duzo omega 6 i moga wzmagac stan zapalny

Marzena17

Posts : 14
Join date : 2017-07-01

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Admin Mon Jul 03, 2017 9:49 am

Witamina C jak najbardziej, ale to muszą być zazwyczaj bardzo wysokie dawki. Oczywiście nie pastylki z apteki. Świetnie działa dożylnie. Migdały bardzo łatwo jełczeją i grzybieją podczas ich przechowywania. Korzystać z tego, co rosnie w Polsce i jest świeże!

Admin
Admin

Posts : 354
Join date : 2017-05-24

https://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Marzena17 Mon Jul 03, 2017 7:55 pm

Mam pytanie... Chodze na joge i tam duuuzo sie oddycha i mi od tego bardzo kreci sie w glowie, dretwieja rece, stopy. Czy chodzic dalej? To znaczy ze sie odtruwa organizm? Czy wrecz odwrotnie?

Marzena17

Posts : 14
Join date : 2017-07-01

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Admin Mon Jul 03, 2017 11:44 pm

Nie chodzić na żadną jogę, bo to strata czasu i działanie sprzeczne z leczeniem! Skuteczne leczenie bardzo zaawansowanej kandydozy ogólnoustrojowej jest sprawą bardzo poważną. To kwestia życia lub śmierci. Z grzybem nie ma żartów.

Oddech sam sie pogłębi, gdy spora ilość grzyba zostanie wyeliminowana. Należy ruszać się bardzo dużo, nie pozostawać długo w tych samych pozycjach, ponieważ prowadzi to do silnych zastojów płynów ustrojowych (co już i tak istnieje z racji zagrzybienia) doprowadzając tym samym do zwolnienia metabolizmu i trudniejszej eliminacji grzyba podczas leczenia. Gimnastykować się i przebywać na słońcu.


Admin
Admin

Posts : 354
Join date : 2017-05-24

https://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Marzena17 Tue Jul 04, 2017 10:04 am

Ok

Marzena17

Posts : 14
Join date : 2017-07-01

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Szelerini Mon Jul 31, 2017 11:16 pm

Pytanie za sto punktów, candida żywi sie aminokwasami? Ostatnio kupiłem aminokwasy wołowe egzo/endogenne powiem Ci szcerze że mnie porządnie pozytywnie wytrzepało i to nie placebo to pewne. Jestem ciekaw czy to ta candida mnie tak objada z aminokwasów czy to raczej kwestia paroletniego zagrzybienia żołądka i nieudolnej pracy nadnerczy co skutkuje niestrawnością białek i tym samym deficytem aminokwasów?! Już sam nie wiem... ;/

Szelerini

Posts : 1
Join date : 2017-06-15

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Szelerini Mon Jul 31, 2017 11:28 pm

Wybacz za spam przycięło się skasuj pozostałe.

Szelerini

Posts : 1
Join date : 2017-06-15

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Admin Tue Aug 01, 2017 6:52 pm

Za to, co wypisywałeś o nas na Fungidii nikt ci nie będzie odpowiadał Ernest!

Admin
Admin

Posts : 354
Join date : 2017-05-24

https://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Szelerini Wed Aug 02, 2017 11:52 am

Ten ostatni post był do mnie? Jeśli tak to jakieś totalne nieporozumienie, nie znam żadnej Fundigii i Ernesta.

Szelerini

Posts : 1
Join date : 2017-06-15

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum