KANDYDOZA SYSTEMOWA - LECZENIE CHOROBY METODAMI NATURALNYMI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

+10
Anetkabezradna
Daniel91
IZKA7755
Candydozaur
Mlody881221
Tszyszko1
Admin
Szelerini
Marzena17
aarchie
14 posters

Page 3 of 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS - Page 3 Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Tszyszko1 Mon Aug 21, 2017 9:05 pm

Ja sie chyba boje przez tę wysypkę głównie i niedowagę. Piję sodę staram się coraz więcej. Około 4 razy na dobę. Mam biegunki od niej. Zioła zacznę niedługo czosnku jeszcze aż tyle nie zjadam. Ale zacznę. Jestem głodny ale boje sie az jeść po tych wszystkich przejściach. Białka mi się chce dużo. Nie można więcej niż dwa jajka?

Tszyszko1

Posts : 19
Join date : 2017-08-10

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS - Page 3 Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Admin Mon Aug 21, 2017 9:23 pm

Można więcej niż 2, najlepiej surowe, rozbite z solą kurkumą i pieprzem czarnym. Albo gotowane na miękko, bardzo krótko, lub sadzone, też krótko na patelni, ale nie na teflonie. Użyć zmoczonego papieru do pieczenia na patelnię stalową by nie przywierało, i trochę dobrego tłuszczu na wierzch, wkroić ostrą papryczkę.

Ty się boisz wszystkiego, bo grzybica przesuwa próg lękowy. Człowiek przestaje reagować normalnie. To są ataki paniki, typowe dla grzybicy. Człowiek boi się każdej głupotki. Kiedy ozdrowiejsz, te lęki znikną. Wyłączyć mleko, tylko yogurt biały bez żadnych dodatków. Nie jeść serów. Nie jeść niczego z mąki, kasz i cukru, oraz ryżu!

Jeżeli jest ci cięzko z pieniędzmi kup sobie piołun ARTEMISIA ABSINTHIUM, ale nie inny! I pij go w bardzo dużych ilościach, ewentualnie dołóż szałwię.

Przyłóż się do leczenia, bo ta choroba to staczanie się po równi pochyłej, z czasem idzie coraz to gwałtowniej. Nie trać czasu!

Piołun, soda i czosnek KAŻDEGO DNIA W DUŻYCH ILOŚCIACH!

Admin
Admin

Posts : 354
Join date : 2017-05-24

https://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS - Page 3 Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Admin Mon Aug 21, 2017 9:25 pm

Możesz kupić także wrotycz!

Admin
Admin

Posts : 354
Join date : 2017-05-24

https://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS - Page 3 Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Tszyszko1 Tue Aug 22, 2017 7:46 pm

dzisiaj zjadłem w każdym z trzech posiłków białko. Na kolację zjadłem sporo mięsa i słonecznika. Przesadziłem za mało jadam i jestem zbyt chudy (jak jem to też ale troche mniej). O dziwo wręcz czuję że krosty mi nie wyskoczą już chyba z osłabienia wyskakiwały od jakiegoś czasu. No ale rozmawiałem z matką ona mowi że jej zawsze wyskakiwały na wiosnę od owoców swędzące krosty(wtedy nie było ich przez cały rok). Więc moja grzybica jest wrodzona.
Kupiłem kilogram tego piołunu z allegro. w tym momencie czuję się dobrze poraz pierwszy od dawna ale nie wiem czy robię dobrze czy źle. w każdym razie najdłem się wreszcie i czuję że oraganizm był zagłodzony.

Tszyszko1

Posts : 19
Join date : 2017-08-10

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS - Page 3 Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Admin Tue Aug 22, 2017 10:52 pm

Może być białko zwierzęce 3 razy, ale nie przesadzać, bo gdy jelita są bardzo podziurawione grzybem istnieje niebezpieczeństwo przedostawania się go niedokońca strawionego do krwi, co powoduje alergie. Białko zwierzęce w szczególności może prowokować reakcje alergiczne przy zmasakrowanych jelitach. Lecząc się można zwiększć ilości białka bo jelita będą się łatać. Nie martwić się o chudość, bo tylko będąc szczapą organizm stosuje akcję szczególnego oczyszczania. Gdy są zapasy tego rodzaju pucowanie nie włącza się.To wiedzą nawet lekarze. I to dlatego posty i głódówki przyspieszają bardzo leczenie. Nie przejadać się więc, tym bardziej, że jelita by mogły się łatać muszą odpoczywać i nie trawić. Koncentrować jedzenie w 10 do 12 godzinach. reszta to odpoczynek dla jelit. Chrosty nie wyskakują z osłabienia, ale przy głodówce są znakiem oczyszczania. Grzyb umiera w tkankach, gnije i to jest chrosta, wystarczy kontynuować leczenie i organizm ten brud wyeliminuje. Gdy są problemy w młodym wieku i to poważne, oznacza to, że grzybica jest niestety wrodzona, tym bardziej, gdy mama miała problemy ze zdrowiem.

Wrażenie zagłodzenie POWODUJE JEDYNIE GRZYB, bo chce żreć, a masz go kilka kilogramów w organizmie. By zmusić do jedzenia grzyb produkuje i wydala dio krwi substancję podobną w działaniu do insuliny!

Jedzenie zaczynać od surowych warzyw, bo one dają uczucie sytości, zeby nie jeśc nadmiernych ilości białka. Wszystko ma być robione z rozumem.

Pić piolun w dzień wiele razy i również w nocy! Przypominam także główkę czosnku na dzień. Pomału zacznie przechodzić chorobliwy głód i lęki.

Admin
Admin

Posts : 354
Join date : 2017-05-24

https://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS - Page 3 Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Tszyszko1 Sun Aug 27, 2017 10:25 am

Na dzień dzisiejszy wygląda na to że krosty to oczyszczanie. Jak jem wiecej białka przesrają się pojawiać jak jem mniej wyskakują. Ogółem czuję sie zupelnie dobrze ale wyglądam tragicznie. Przez utrate wagi

Tszyszko1

Posts : 19
Join date : 2017-08-10

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS - Page 3 Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Tszyszko1 Sun Aug 27, 2017 10:30 am

Pije piołun 3 razy dziennie i sodę 3 czy 4 razy dziennie. Sody zmniekszylem dawkę bo miałem wieczną biegunkę. Po pierwszym wypiciu piołunu miałem długie i silne bulgotanie w brzuchu ale teraz to już nic. Jem 3 razy dziennie i nie jestem jakoś bardzo zmeczony. Nic nie boli tylko krosty wyskakują. Jem sporo czosnku. Sody nie odczuwam piolunu nie odczuwam. Nie wyprozniam sie wlasciwie ale zawsze tak mam kiedy sie oczyszczam. Bez duzych ilosci jedzenia albo cukrow przestaje sie wyprozniac i dlugo czekam. Ale potem jak juz sie wyproznie to jakies cuda tam są . Chyba wszustko idzie w dobrym kierunku

Tszyszko1

Posts : 19
Join date : 2017-08-10

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS - Page 3 Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Tszyszko1 Sun Aug 27, 2017 10:31 am

Dziwne tylko ze na dzoen dzisiejszy czuje sie zupelnie dobrze.

Tszyszko1

Posts : 19
Join date : 2017-08-10

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS - Page 3 Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Admin Mon Aug 28, 2017 6:41 pm

Twoje wiązanie krost z białkiem jest błędne. Nie fantazjować podczas leczenia, bo to prowadzi na manowce. Piołun musi być bardzo stężony, ale 3 razy dziennie nie wystarcza. Należy wypijać go 1,5 litra na dobę!
Że się nie wypróżniasz jak należy, to bardzo zły znak. Jedynie co raz to poprawniejsze funkcjonowanie jelita jest wskaźnikiem zdrowienia.

Polepszenie stanu samopoczucia po pierwszej turze sody i piolunu to efekt zwalczenia INFEKCJI WTÓRNYCH, tj. bakteryjnych i wirusowych! Grzyb na tym etapie nie doznaje najmniejszego nawet uszczerbku!

Po tej fazie powinno nastąpić pozorne pogorszenie się, i to na długą metę tj. coraz częstsze herxy. Jedynie to będzie świadczyło, że grzyb jest wybijany. Bez nawrotu cierpienia, choć jest ono trochę inne od ataku choroby, NIE MA ZDROWIENIA. Brak herxów oznacza, że leczenie nie jest wystarczająco silne!

Admin
Admin

Posts : 354
Join date : 2017-05-24

https://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS - Page 3 Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Tszyszko1 Mon Sep 04, 2017 3:38 pm

Herxy to ciagle rzadkośc wiecej sypiam ostatnio. Terwz pojawił sie bol w barku. Ktory mi czesto kiedys towarzyszył. Mysle ze za duzo jem i za malo intensywnie lecze. Zjadam 1 duza glowke czosnku. Wypija dziennie 50g zaparzonego piolunu. Pije 4 4 razy sode po duzej lyzeczce. Zwieksze do 5 razy. I dodsm jakieś zioła. Kupię ten wrotycz.

Tszyszko1

Posts : 19
Join date : 2017-08-10

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS - Page 3 Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Tszyszko1 Mon Sep 04, 2017 3:40 pm

Natomiast jestem raczej osłabiony mocno. Jezyk od czubka sie oczyszcxal ale przestał.

Tszyszko1

Posts : 19
Join date : 2017-08-10

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS - Page 3 Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Admin Wed Sep 06, 2017 6:40 pm

Nie zwracać uwagi na język, bo kolonie grzyba znajdują się w całym ciele, a nie tylko na języku! Jeżeli zdajesz sobie sprawę z tego, że leczenie jest za słabe, to wzmocnij je. Pić bardzo duzo stężonych ziół. Jesteś skolonizowany przez bardzo agresywnego pasożyta, więc nie możesz czuć się dobrze.

Admin
Admin

Posts : 354
Join date : 2017-05-24

https://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS - Page 3 Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Admin Sun Oct 01, 2017 8:47 pm

Nie używać żadnych świństw syntetycznych, a więc nie używać także aminokwasów. Niczego NIE ZAŁATAJĄ!

Kolonie grzyba znajdujące się w ściankach jelit i powodujące ich nieszczelność muszą zostać odklejone przez sodę i substancje odklejające, znajdujące się w piołunie, czosnku, kurkumie i innych, a następnie organizm SAM te dziury załata, jeżeli dostarczy się mu wszystkiego tego, co potrzebuje, ale NATURALNEGO w pożywieniu!

Zjadanie głowki czosnku NIE SZKODZI! Nawet jeżeli na początku będą z tym poblemy. Zanikną stopniowo. Najlepiej wkroić go do michy z sałatką mieszaną, polaną obficie olejem i dużą ilością soku z cytryny. Cytryna i olej łagodzą bardzo ostry smak czosnku. Lub obficie posypać nim zupę jarzynową, itp.

Refluks i wszystkie zapalenia żołądka są spowodowane DUŻYM ZAGRZYBIENIEM ŻOŁĄDKA. Nie tylko można jeść surowe warzywa, ale TRZEBA! BEZ NICH NIE MA OZDROWIENIA. Na początku też mogą być z tym problemy, ale trzeba zacisnąć zęby i przeczekać kilka tygodni. Problemy zanikną całkowicie!

Uważać na oleje z importu! Mogą być stare i sfałszowane! Do kurkumy dodawać czarny pieprz!

ZADNYCH CHEMIKALIÓW NIE UŻYWAĆ! ŻADNYCH!

Obecność depresji dowodzi bardzo dużego zagrzybienia, gdy się odgrzybisz, DEPRESJA SAMA ZANIKNIE!

Zrozumieć, że to grzyb wywołuje depresję, więc dopóki się nie obniży jego ilości w organizmie, NIC SIĘ NIE ZMIENI!

NIE UŻYWAĆ SREBRA! MOŻE NISZCZYĆ TAKŻE DOBRĄ FLORĘ, której i bez tego prawie że nie masz!

Fasola tylko ze wsi! Ta z puszki czy słoików  to trucizna, diabli wie czym była zlana, jak jest stara, itp.

Nauczyć się słusznej podejrzliwości! Używać tylko tego, co posiada duże gwarancje, że nie jest zatrute!

Admin
Admin

Posts : 354
Join date : 2017-05-24

https://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS - Page 3 Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Admin Mon Oct 02, 2017 6:35 pm

Nie pić zadnych kaw, starać się odżywiać w sposób jak najbardziej zbliżony do tego, jaki jest właściwy zwierzętom, tj. bez jakichkolwiek produktów przetworzonych w taki czy inny sposób, za wyjątkiem kiszonek, czy yogurtu. Człowiek pod względem anatomii i fizjologii jest ZWIERZĘCIEM!

Zaczynać dzień od odkwaszenia, tj. od sody!

Buraki surowe można jeść, ale żadna glutamina nie wyeliminuje grzyba z nikąd. Łatanie jelit jest robotą dla organizmu w ramach zabliźnień, ALE DOPIERO WTEDY, GDY KOLONIA GRZYBA CAŁKOWICIE W DANYM MIEJSCU OBUMARŁA I ZOSTAŁA STAMTĄD USUNIĘTA!

Dla cytrusów niesłodkich NIE MA żadnych ograniczeń, ale mogą powodować zatwardzenie, więc należy używać wiele dobrego, surowego oleju i surowe niesłodkie jabłka by temu zapobiec.

Admin
Admin

Posts : 354
Join date : 2017-05-24

https://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS - Page 3 Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Admin Wed Oct 04, 2017 10:52 am

To prawda, że twoja walka potrwa wiele lat i że do końca życia trzeba będzie się zaciekle bronić od grzyba. Nie ma całkowitego ozdrowienia z ciężkiej kandydozy, o tym trzeba wiedzieć, by nie działać przeciwko sobie. Można za to bardzo ozdrowieć, ale resztki grzyba i jego spory będą w zakamarkach organizmu zawsze czyhać na twój błąd czy nieostrożność. Grzyba nie da się całkowicie wyeliminować.

Czerwone plamy sygnalizują obecność kolonii, które prowokują stan alergiczny. ADHD jak najbardziej może być wywołany prze grzybicę, inne problemy psychiatryczne również. Bóle nie mają żadnego związku na opisanym etapie ze śmiercią grzyba ale z jego rozrostem i inwazją organów wewnętrznych, co BOLI!

Podczas leczenia boli tam gdzie są kolonie! Ale to po kilku nawrotach zaniknie, oczywiście gdy grzyb obumrze. Natomiast bez leczenia bóle, czy szumy mogą na jakiś czas zanikać, ale nie jest to wcale dobrym znakiem gdyż grzyb umie współżyć ze swym żywicielem.

Wrażenie lodowatej siatki na całym ciele oraz dreszcze są przejawem bardzo zaawansowanej kandydozy systemowej. Radzę potraktować leczenie bardzo serio, bo nie jest wesoło!

Siniaki to wylewy z naczyń krwionośnych, które grzyb rujnuje, tak jak niszczy wszystko, co spotka.

Nie jeść ŻADNYCH KASZ, ŻADNYCH WAFLI, CZY ZIEMNIAKÓW przy takim stanie rzeczy!

Jeszcze raz radzę, zabierz się za siebie!

Że grzyb został przyhamowany wiadomo wtedy gdy zanika uczucie zimna, głodu czy depresja, choć to bynajmniej nie jest koniec wojny z nim.

Admin
Admin

Posts : 354
Join date : 2017-05-24

https://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS - Page 3 Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Admin Wed Oct 04, 2017 11:02 am

Czy ty jesteś candidson na Fungidii?

Jeżeli tak, to NIE żryj ksylitolu absolutnie i nie opowiadaj o mózgu żyjącym cukrem! Kopiesz sobie grób!

Admin
Admin

Posts : 354
Join date : 2017-05-24

https://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS - Page 3 Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Admin Wed Oct 04, 2017 11:25 am

Tak ma być! Bez tego targania nie przeżyjesz! Pamiętaj co pisał muchomor! Tak wygląda pozbawianie się tego łotra z organizmu! A głowę też masz zagrzybioną.

Przygotuj się na kilka dobrych lat walki i nie folguj nawet najmniejszej niemądrej zachciance!

Po 2 miesiącach chorobliwy głód zaniknie i zobaczysz, że można żyć warzywami, jajkami, mięsem i rybą. Ale nie przesadzaj z białkami, bo przy poharatanych jelitach białka wywołują silne reakcje alergiczne!

Admin
Admin

Posts : 354
Join date : 2017-05-24

https://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS - Page 3 Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Admin Wed Oct 04, 2017 11:30 am

Janus się myli w kilku punktach! Jest tutaj post o Janusie, więc go przeczytaj!

Janus twierdzi, że dietą można wyleczyć kandydozę. Tak w żadnym wypadku nie jest, choć ona jest filarem leczenia. BEZ ODKLEJACZY GRZYBA NIE ISTNIEJE ZADNA DIETA, KTÓRA MOŻE GO UŚMIERCIĆ. ROLĄ DIETY JEST PRZEDE WSZYSTKIM NIEDOŻYWIANIE GRZYBA, ALE NAWET NAJLEPSZA DIETA NIE ZABIJE GO!

Admin
Admin

Posts : 354
Join date : 2017-05-24

https://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS - Page 3 Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Admin Wed Oct 04, 2017 11:31 am

Poza tym Janus błędnia uważa niektóre objawy grzybicy za choroby.

Admin
Admin

Posts : 354
Join date : 2017-05-24

https://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS - Page 3 Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Admin Wed Oct 04, 2017 12:32 pm

Ja ci jeszcze raz powtarzam, nie jedz żadnych wegli w tej chwili! Zadnych! Ani ryżu ani kasz!

Małe ilości ziemniaków będzie można jeść po roku bardzo intensywnego leczenia, gdy nie będzie zimna, depresji, itp.

Zbóż nie, poniewaź tu siedzi największe ryzyko, mianowicie czy nie zawierają przypadkiem grzybów i ich toksyn lub desykantów, herbicydów, itd.!

Co do jakiegokolwiek wygodnictwa, to trzeba sobie o nim zapomnieć teraz.

Admin
Admin

Posts : 354
Join date : 2017-05-24

https://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

PYTANIA  DO ELIZABETH & FRIENDS - Page 3 Empty Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum