Proszę o pomoc - HERMI

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Re: Proszę o pomoc - HERMI

Post by Admin on Sun Apr 15, 2018 2:04 pm

Skurcze w nogach to dowód na skolonizowane mięśnie nóg, co jest normalne przy bardzo silnej kandydozie systemowej.

Absolutnie nie jeść niczego na siłę. Chore zwierzęta nie jedzą!

Dalej pić duże ilości sody i nie brać żadnych lekarstw!

Nie zbijać gorączki chemikaliami!

Nie histeryzować!

Admin
Admin

View user profile http://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

Post by Admin on Sun Apr 15, 2018 2:41 pm

Odnośnie tzw. ciągnięcia zapytaj twojej mamy pielęgniarki. Jeżeli pracowała na onkologii, to wie jak wygląda wciąganie do wewnątrz brodawki, w przypadku raka piersi.

Tak wygląda fizyczna siła dużej kolonii grzyba.

Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Hermi on Mon Apr 16, 2018 7:08 pm

Goraczka spadla, apetyt zaczyna wracac, co najdziwniejsze z tych migdalow poodpadala wiekszosc tych kawalow, jakies skrawki tylko zostaly, a prawie cale byly biale jeszcze zanim zlapala mnie grypa zoladkowa. Tylko nie wiem juz co mam jesc, bo mieso mi wychodzi, nigdy nie przepadalam za miesem, kilka kesow i nie moge. Co jesc zeby te kilogramy sie utrzymaly? Jajka tez juz sie przejadly. Ostatnio zauwazylam ze musze sie wrecz zmuszac do tego jedzenia.

Hermi

View user profile

Back to top Go down

Post by Admin on Mon Apr 16, 2018 10:26 pm

Niczego się nie uczysz, wygląda, że jesteś tępa.

Migdały oczyściły się poprzez gorączkę. Organizm podnosi własną temperaturę nie dlatego, że jest głupi, ale celowo, bo w podwyższonej temperaturze patogeny umierają. Ale wydaje się, że nawet tego nie wiesz.

W dalszym ciągu histeryzujesz na temat wagi i apetytu. Nie należy żreć na siłę!

Jeżeli nie ma się ochoty na jedzenie, to znaczy, że organizm jest przeciążony usuwaniem toksyn i nie jest w stanie trawić!

Albo zmądrzejesz, albo przepadniesz.

Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Hermi on Tue Apr 17, 2018 6:13 pm

Caly czas mnie tak nazywasz, przeciez ja ci grzecznie napisalam. Juz nie wiadomo co jesc, caly czas to samo, to sie znudzi kiedys. Wszyscy mi mowia ze chudne, to nie moj wymysl, caly czas jest problem bo wszyscy jedza w domu to samo, a dla mnie musi byc cos innego szykowane i jest klopot, a pomyslow na posilki urozmaicone nie ma. Nic nie potrafisz zrozumiec. Nie wiadomo co jest z tymi migdalami, jakby to byla bakteria, to goraczka powinna  unicestwic calkowicie, a mi sie odnawiac zaczyna.

Last edited by Hermi on Thu Apr 19, 2018 7:21 pm; edited 1 time in total

Hermi

View user profile

Back to top Go down

Post by Admin on Tue Apr 17, 2018 6:55 pm

To jest grzyb, tępa dziewczyno, więc gorączka tego nie unicestwi, absolutnie. Organizm, ze względu na mimikrę immunitarną grzyba, sam sobie z nim nie poradzi.

Gorączka pomogła w chwilowym usunięciu infekcji wtórnych, tj. bakteryjnych i wirusowych, które ZAWSZE towarzyszą grzybowi. Ale ty niczego się nie uczysz, kompletnie niczego. O infekcjach wtórnych jest na forum.

To zaś, że to, czy tamto ci się nudzi, czy nie podoba to jest wyłącznie twój problem. Rozsądny człowiek byłby zadowolony, że ktoś mu radzi BEZ PŁACENIA MU ZA TO, podziękowałby za rady i głupot by nie pisał.

To, że w domu masz problemy też nie jest naszą sprawą. Jesteś wystarczająco duża, by sama sobie wiele rzeczy przygotowywać.

To, że schudłaś kilka kilogramów nie jest żadną tragedią a piszesz o tym już po raz 10-ty.

Chcesz słuchaj naszych rad, nie chcesz, rób co ci się podoba. Przecież to nie nasza wina, że jesteś chora.

W każdym bądź razie, jeżeli dalej będziesz bezmyślnie powtarzać jedno i to samo, będzie to ignorowane. Forum jest na to by pomóc, a nie odpowiadać na brednie czy kapryszenie.

Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Hermi on Mon Apr 23, 2018 5:29 pm

Jaki wplyw na nerki maja duze ilosci sody? Moze sie przyczyniac do obrzekow? Sod zatrzymuje wode w organzimie...

Hermi

View user profile

Back to top Go down

Post by Admin on Mon Apr 23, 2018 6:44 pm

Dopóki będziesz słuchać i powtarzać bzdury głoszone przez lekarzy, będziesz zawsze chora i ogłupiona.

Obrzęki, zwłaszcza stóp, kostek są efektem silnego zagrzybienia i zakwaszenia nóg. Tkanki są tak bardzo przerośnięte grzybem że krążenie jest bardzo osłabione. Wiąże się to tak z fizyczną masą kolonii grzyba, które naciskają na naczynia krwionośne, jak i niszczycielską działalnością grzyba w samych naczyniach, którego kolonie zwężają światło naczyń, więc tym samym przepływ krwi jest coraz to bardziej utrudniony. Nie bez znaczenia jest także duża ilość toksyn grzybiczych wydzielanych do tkanek. Wszystko to powoduje zastoje płynów ustrojowych i pojawienie się obrzęków.

Dowodem obecności grzyba jest ciastowatość ciała. Przy nacisku pojawia sie najpierw biała a później czerwona plama i zagłębienie, które wyrównuje się z opóźnieniem. Skóra  nóg może się łuszczyć i być bardzo przesuszona. Towarzyszą temu często bolesne skurcze mięśni łydek i stóp.

Trzeba pamiętać, że przy kandydozie systemowej bardzo cierpi układ moczowy, od pęcherza zaczynając po nerki. Grzyb może spowodować nie tylko silną niewydolnośc nerek, ale równiez ich obniżenie się, co jest bardzo bolesne, oprócz tego, że groźne. Soda jest wspaniałym lekarstwem naturalnym dla całego układu moczowego, w przypadkach zagrzybienia, czy innych problemów.

Soda niczego nie zatrzymuje, jest naturalnym regulatorem dla całego organizmu.

Poczytać:

http://kopalniawiedzy.pl/nerki-soda-oczyszczona-wodoroweglan-sodu-niewydolnosc-nerek-przewlekla-niewydolnosc-nerek-kwasica-metaboliczna-kwasica,8032

http://cudph.pl/soda-oczyszczona-uniwersalny-lek/

Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Hermi Yesterday at 5:34 pm

A jakie sa objawy obnizania nerek? Bola same nerki czy sa jeszcze jakies inne bole brzuszne, klucia itp.? No ciastowatosci takiej nie ma, sa obrzeki kostek i nog. Zalatwilam sie tak na wyjezdzie, caly dzien chodzenia, malo pilam, cala droge powrotna dwie godz. musialam stac bo nie bylo juz miejsc. No ze zakwaszenie to sie zgadza bo mam straszne zakwasy w miesniach i wolno przchodza. No ale puchniecie moze byc jako herx, choc w tym przypadku wiem, ze na pewno to nie to, ale po sodzie zdarza sie cos takiego, to samo wtedy ustepuje?

Hermi

View user profile

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top