KANDYDOZA SYSTEMOWA - LECZENIE CHOROBY METODAMI NATURALNYMI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Proszę o pomoc - HERMI

2 posters

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Proszę o pomoc - HERMI - Page 5 Empty Re: Proszę o pomoc - HERMI

Post by Admin Fri May 18, 2018 4:40 pm

Należy eliminować grzyba, to nie będzie reacji autoimmunitarnych.

Jak będziesz mądra to nie będzie żadnych dializ.

Archibald kajał się za swe głupoty, a ty obruszałaś się, że przecież nie jesz całego kopca ziemniaków.

Admin
Admin

Posts : 354
Join date : 2017-05-24

https://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

Proszę o pomoc - HERMI - Page 5 Empty Re: Proszę o pomoc - HERMI

Post by Hermi Sat May 19, 2018 11:59 am

Napisalam tak, bo chcialam, zebys zrozumiala, ze to nie sa jakies olbrzymie ilosci. Nie chcialam, zeby zabrzmialo to niegrzecznie. Nie obrazaj sie. Nie chce tez, zebys myslala, ze pobieglam do tego szpitala - jak napisalas wczesniej. To nie bylo tak. Mialam miec najpierw w przychodni robione usg jamy brzusznej przez te bole pod zebrami, mialam ataki ostrego bolu co jakis czas, ale ta osoba, ktora robi, byla na urlopie, wiec odeslali nas na  pogotowie. Tam mi zmierzyli goraczke i bylo 38, no i dalej diagnostyka. Zrobili usg calej jamy brzusznej i wyszlo w porzadku, tylko ze byl plyn w zatoce Douglasa. Skąd sie to wzielo?


Last edited by Hermi on Sat May 19, 2018 5:11 pm; edited 1 time in total

Hermi

Posts : 61
Join date : 2018-02-06

Back to top Go down

Proszę o pomoc - HERMI - Page 5 Empty Re: Proszę o pomoc - HERMI

Post by Hermi Sat May 19, 2018 12:23 pm

Poznalam tez osobe, ktora tez interesuje sie medycyna niekonwencjonalna, zna bardzo dobrze ksiazki pana Zieby. Pisalam ci, ze mialam tam przy sobie wit c, ale to wlasnie ta osoba powiedziala mi, zeby dawkowac co 4 godz. Jest lekarzem i zainteresowal sie moim przypadkiem. Dowiedzialam sie tez, ze to co mialam (biale czopy na migdalach, bol szyi), to na pewno byla angina (nie musi byc bol gardla). Opowiedzialam, jak leczylam te angine soda. Uslyszalam, ze pomoglo mi to nie dlatego, że odkwasil sie uklad immunologiczny, ale dlatego, bo soda dziala odkazajaco. Mowilam o tym, czego nauczylam sie od ciebie. Ta osoba jest bardzo przychylna i otwarta na wiedze, chcialby dowiedziec sie czegos wiecej o twojej metodzie. Mialam ci sie zapytac, czy masz jakies badania kliniczne, czy jakies konkretne przypadki osob (tak jak to podaje pan Zięba obok tego, co pisze), w zwiazku z ta metoda.


Last edited by Hermi on Sat May 19, 2018 5:14 pm; edited 1 time in total

Hermi

Posts : 61
Join date : 2018-02-06

Back to top Go down

Proszę o pomoc - HERMI - Page 5 Empty Re: Proszę o pomoc - HERMI

Post by Hermi Sat May 19, 2018 12:55 pm

O biopsji tez rozmawialismy. Niestety mnie to nie pocieszylo. Ta osoba mowi, ze to nie jest tak, ze po nakluciu ten plyn sie wylewa i roznosi dalej, bo zazwyczaj te narzady sa zajete przez nowotwor juz wczesniej, a nie jako skutek biopsji. Uslyszalam, ze w przypadku klebuszkowego warto zrobic biopsje, bo nic nie wiemy, skad sie to wzielo. I ze sterydy, ktorych sie tak boje, moglyby sprawic ze problem nie wroci i spowodowac przyrost masy miesniowej, bo nie dobrze ze wczesniej przytylam duzo, a teraz bardzo szybko lece z wagi (rano bylo 46kg wczoraj i dzis tez, w ciagu dnia sie normalizuje do 47-48 po posilkach). Ja caly czas probowalam wyjasniac, ze mam obawy przed sterydami, bo sa efekty uboczne (tak jak powiedzieli leczenie jest bardzo agresywne, to sa immunosupresanty), nie sadze, ze moj organizm jest na tyle silny, by to wytrzymal.


Last edited by Hermi on Sat May 19, 2018 5:15 pm; edited 1 time in total

Hermi

Posts : 61
Join date : 2018-02-06

Back to top Go down

Proszę o pomoc - HERMI - Page 5 Empty Re: Proszę o pomoc - HERMI

Post by Admin Sat May 19, 2018 4:13 pm

Płyn w brzuchu jest wynikiem silnego zagrzybienia jelit, macicy, układu moczowego i reszty.
Unikać diuretyków, takich jak spironol, furosemid.
To samo IPP, czyli helicid.
Witamina C ALKALIZUJE, a nie dokwasza! Żołądek jest zagrzybiony, więc należy go alkalizować.
Nie brać ibuprofenu.
Absolutnie nie używać methoclopramidu.
Endometriozę masz na pewno, stąd silne bóle podczas okresu. Endometrioza to głupie słowo nic nie znaczące, a jest to tak naprawdę silne zagrzybienie macicy, o czym pisaliśmy wielokrotnie.
Zażólcenie, lub białość skóry to oznaki kandydozy.
Atopowe zapalenie skóry to kolejne głupie głupie określenie medycyny. Jest to grzybica.
Alergia nie jest chorobą, ale objawem choroby, którą jest grzybica systemowa.
Angina nie jest samoistną infekcją, ale wtórną. Paciorkowiec lokuje się tam, gdzie jest grzyb.
Płaskie dłonie i jakiekolwiek inne deformacje są wynikiem utraty elastyczności skolonizowanych tkanek i ich zesztywnienia wskutek obecności starych kolonii grzyba. Skolonizowanie klatki piersiowej może objawić się bardzo skąpymi piersiami u kobiet.

“Dodatkowo, ta osoba powiedziala mi, ze bardzo szybko spalalam rezerwy przez egzaminy (intensywne myslenie itd.), ale przyczyna katabolizmu miesni sa zaburzenia neurologiczne glownie. Migdaly mam plukac woda utleniona 30%. Opowiedzialam, jak leczylam te angine soda. Uslyszalam, ze pomoglo mi to nie dlatego, że odkwasil sie uklad immunologiczny, ale dlatego, bo soda dziala odkazajaco. ”

"O biopsji tez rozmawialismy. Niestety mnie to nie pocieszylo. Ta osoba mowi, ze to nie jest tak, ze po nakluciu ten plyn sie wylewa i roznosi dalej, bo zazwyczaj te narzady sa zajete przez nowotwor juz wczesniej, a nie jako skutek biopsji. Uslyszalam, ze w przypadku klebuszkowego warto zrobic biopsje, bo nic nie wiemy, skad sie to wzielo. I ze sterydy, ktorych sie tak boje, moglyby sprawic ze problem nie wroci..."


Idiotyzmy usłyszane od przygodnych kretynów, przekazywane tu przez ciebie są zbędne, więc możesz sobie ich zaoszczędzić.
Reszta twojego wpisu nie warta jest odpowiedzi. Soda niczego nie odkaża.
Sądzimy, że niczego sie nie nauczyłaś od nas, że nie stać cię na logiczne myslenie, że drepczesz ciągle w jednym miejscu i że dawanie ci rad przez to forum jest całkowicie bezsensowne. Nie mamy zamiaru pojedynkować się tutaj ze spotkanymi przez ciebie cymbałami medykami i ich opiniami.

Do tej pory dostałaś od nas wystarczającą ilość informacji, byś mogła pomału pozbywać się grzyba, przy zastosowaniu logiki i zdrowego rozsądku. Jeżeli dalej tego nie robisz i masz coraz to więcej wątpliwości, to znaczy, że nasza praca w odniesieniu do ciebie jest jałowa i zbędna.

Na tym więc kończą się nasze odpowiedzi na twoje pytania, pozdrawiemy cię serdecznie, życzymy ci wiele zdrowia i powodzenia w dorosłym życiu.

Staff Forum

Admin
Admin

Posts : 354
Join date : 2017-05-24

https://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

Proszę o pomoc - HERMI - Page 5 Empty Re: Proszę o pomoc - HERMI

Post by Hermi Sat May 19, 2018 8:45 pm

Typowa polska mentalnosc, najlepiej kogos zostawic

Hermi

Posts : 61
Join date : 2018-02-06

Back to top Go down

Proszę o pomoc - HERMI - Page 5 Empty Re: Proszę o pomoc - HERMI

Post by Admin Fri May 25, 2018 1:29 pm

Typowa polska mentalność?

A ty to z jakiej nacji jesteś?

Admin
Admin

Posts : 354
Join date : 2017-05-24

https://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

Proszę o pomoc - HERMI - Page 5 Empty Re: Proszę o pomoc - HERMI

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum