KANDYDOZA SYSTEMOWA - LECZENIE CHOROBY METODAMI NATURALNYMI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Fungidia: PRZYPADEK BARDZO SILNEJ KANDYDOZY SYSTEMOWEJ I DOWÓD NA TO, ŻE CHORA MATKA PRZEKAZUJE INFESTACJĘ DZIECIOM

2 posters

Go down

Forum Fungidia: PRZYPADEK BARDZO SILNEJ KANDYDOZY SYSTEMOWEJ I DOWÓD NA TO, ŻE CHORA MATKA PRZEKAZUJE INFESTACJĘ DZIECIOM Empty Forum Fungidia: PRZYPADEK BARDZO SILNEJ KANDYDOZY SYSTEMOWEJ I DOWÓD NA TO, ŻE CHORA MATKA PRZEKAZUJE INFESTACJĘ DZIECIOM

Post by Admin Sat Feb 10, 2018 10:06 pm

FORUM Fungidia:
Zalamana84
dołączył: 2018-02-10
postów: 1

dzisiaj 21:33
"Witam! Jestem tu nowa, grzebiąc w necie natchnęłam się na to forum. Szukam pomocy bo jestem załamana!!! Od 4 lat walczę z nawracającą grzybicą pochwy i w sumie to mój główny powód jednak czytając fora zaczynam dostrzegać że to nie jest mój jedyny problem a mianowicie... Jako dziecko ciągle byłam karmiona antybiotykami że względu na ropne zapalenie zatok i nawracające anginy, 6 lat temu miałam straszne zapalenie żołądka z nadrzerkami myślałam że się wykończe nie mogłam nic jeść przy tym szfankuja mi jelita ciągłe bóle brzucha wzdecia, żylaki idbytu itd. później walczyłam z egzemą całe ręce w ramach i łuszczącej się skórze ból nie do wytrzymania po pół roku przeszło pojawił się trądzik wyglądałam okropnie leki nie pomagały i w trakcie pojawiły się infekcje pochwy. Leczona byłam wszystkimi możliwymi globulkami maściami brałam nystatyne, flukonazol itrax ale ten tylko 4 tabletki natomiast nystatyne i flukonazol na okrągło obecnie jestem po leczeniu w Końskich dawkach flukonazol i mam włączyć metronidazol zostałam odrobaczona (na wszelki wypadek) i mam zażywać probiotyki sanprobi barier. Raz leczyłam się sama Paraprotexem i dietą później uzupełnialam probiotyki ale za wcześnie zrezygnowałam z diety i wszystko wróciło w między czasie zaszłam w ciążę i w ciąży o dziwo wszystko zniknęło jak ręką odjoł gdy córeczka miała 8 miesięcy bym i koniec sielanki. Obecnie wszystko leży w gruzach boli mnie brzuch nie mogę praktycznie nic jeść dostaję boleści, lekarz robił mi usg czynnościowe woreczka wyszło że nie pracuje jak powinien do tego mam polipy na woreczku, w wymazach wyszedł stan zapalny i infekcja grzybicza ostatnie wymazy wykazały tylko stan zapalny w pochwie bo za wcześnie zrobiłam po leczeniu. Co najgorsze to mój syn już od dwóch lat ma przerosty flory bakteryjnej jelita skarży się na bóle brzucha w testach wyszła alergia niesamowita na pleśń przez co miał ataki astmy oskrzelowej a teraz jeszcze skarży się na świąd. Naprawdę mam już dość tej walki bo nawet odrobinę nie czuję się wygraną opadam z sił a jak pomyślę że moje dzieci też mogą mieć ten problem to wyć mi się chcę wiele już łez wylałam i jestem w totalnej kropce jeśli ktoś umie mi pomóc lub choć trochę nakierować może robię to wszystko zbyt chaotycznie, to błagam pomóżcie bo tracę sens mojego istnienia tak bardzo chciałam mieć córeczke teraz ją mam i nawet nie potrafię się nią cieszyć!!!!"


Last edited by Admin on Tue Feb 20, 2018 9:56 am; edited 3 times in total

Admin
Admin

Posts : 354
Join date : 2017-05-24

https://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

Forum Fungidia: PRZYPADEK BARDZO SILNEJ KANDYDOZY SYSTEMOWEJ I DOWÓD NA TO, ŻE CHORA MATKA PRZEKAZUJE INFESTACJĘ DZIECIOM Empty Re: Forum Fungidia: PRZYPADEK BARDZO SILNEJ KANDYDOZY SYSTEMOWEJ I DOWÓD NA TO, ŻE CHORA MATKA PRZEKAZUJE INFESTACJĘ DZIECIOM

Post by kwadratura Tue Feb 20, 2018 9:45 am

czy mozna prosic o kontakt do tej pani, autorki tego postu???

kwadratura

Posts : 3
Join date : 2017-09-17

Back to top Go down

Forum Fungidia: PRZYPADEK BARDZO SILNEJ KANDYDOZY SYSTEMOWEJ I DOWÓD NA TO, ŻE CHORA MATKA PRZEKAZUJE INFESTACJĘ DZIECIOM Empty Re: Forum Fungidia: PRZYPADEK BARDZO SILNEJ KANDYDOZY SYSTEMOWEJ I DOWÓD NA TO, ŻE CHORA MATKA PRZEKAZUJE INFESTACJĘ DZIECIOM

Post by kwadratura Tue Feb 20, 2018 10:21 am

kochany adminie czy nie masz moze bardziej dokladnego linka? bo na tym forum jest ok 100 stron a ja nawet nie wiem czy ona to wpisala jako nowy autor czy gdzies w czyims poscie:( moze w historii masz linka do tej strony///

kwadratura

Posts : 3
Join date : 2017-09-17

Back to top Go down

Forum Fungidia: PRZYPADEK BARDZO SILNEJ KANDYDOZY SYSTEMOWEJ I DOWÓD NA TO, ŻE CHORA MATKA PRZEKAZUJE INFESTACJĘ DZIECIOM Empty Re: Forum Fungidia: PRZYPADEK BARDZO SILNEJ KANDYDOZY SYSTEMOWEJ I DOWÓD NA TO, ŻE CHORA MATKA PRZEKAZUJE INFESTACJĘ DZIECIOM

Post by Admin Tue Feb 20, 2018 7:19 pm

Nie mamy linka.

Admin
Admin

Posts : 354
Join date : 2017-05-24

https://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

Forum Fungidia: PRZYPADEK BARDZO SILNEJ KANDYDOZY SYSTEMOWEJ I DOWÓD NA TO, ŻE CHORA MATKA PRZEKAZUJE INFESTACJĘ DZIECIOM Empty Re: Forum Fungidia: PRZYPADEK BARDZO SILNEJ KANDYDOZY SYSTEMOWEJ I DOWÓD NA TO, ŻE CHORA MATKA PRZEKAZUJE INFESTACJĘ DZIECIOM

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum