Młodzieńcze zapalenie stawów - IZKA

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Młodzieńcze zapalenie stawów - IZKA

Post by IZKA7755 on Mon Feb 05, 2018 7:58 am

Witam,
Choruje 10 lat na młodzieńcze zapalenie stawów , brałam różne leki na tą chorobę włącznie ze sterydami i jest coraz gorzej.
Leki odstawiłam bo nie było poprawy. Latem czuje się lepiej , pogorszenie jest zawsze na jesieni.
Nie wiem czy to może być candida.....? Mam tylko objawy stawowe, bóle, sztywności , obrzęki i zmiany w stawach Sad
Nie jem cukru, ale typowej diety przeciwgrzybiczej nie prowadzę.
Wskaźniki zapalne tj OB i CRP są u mnie bardzo wysokie ponad 100.
Robiłam różne kuracje typu odrobaczanie, ale nic mi nie pomagało......
Proszę o pomoc i wskazówki.
Pozdrawiam

IZKA7755

View user profile

Back to top Go down

Re: Młodzieńcze zapalenie stawów - IZKA

Post by Admin on Mon Feb 05, 2018 12:18 pm

Kandydoza!

Odstawić NATYCHMIAST sterydy, środki przeciwzapalne i wszystkie inne "leki"! One jedynie rujnują resztki twijego zdrowia! Zrezygnować całkowicie z porad tzw. lekarskich!

Latem czujesz się lepiej bo jest więcej słońca, które zabija grzyba!

Grzyb atakuje w pierwszej kolejności tkankę łączną - kolagen, którym wyścielone są stawy! Potem dojdą inne objawy!

Samo niejedzenie cukru nic tu nie da! Również sama dieta przeciwgrzybicza nie będzie skuteczna!

Stany zapalne przy infestacji grzybiczej są rzeczą normalną. Obecność grzyba powoduje pojawienie się bakterii i wirusów, wywołujących infekcje wtórne, na które organizm reaguje stanami zapalnymi.

To nie jest kwestia robaków, a gdyby one nawet były to silna kuracja antygrzyb wyeliminuje je.

Czytać informacje na forum i zastosować je u siebie!

Zacząć od intensywnego picia sody, która alkalizuje organizm i tym samym usunie stany zapalne.

Usunięcie zakwaszenia spowoduje zanik bólów stawów, ale to tylko pierwszy i skromny etap. Trzeba bowiem wyeliminować grzyba, którego zabicie wymaga sporej ilości czasu, z reguły kilku lat.

Admin
Admin

View user profile http://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

Post by Admin on Mon Feb 05, 2018 12:30 pm

Dodam, że pijąc sodę w dużych ilościach uwolnisz się od bólu stawów w dość krótkim czasie, od 2 tygodni do miesiąca, co zmobilizuje cię do rzetelnego zabrania się za siebie.

Od dziś zmienić dietę na bardzo rygorystyczną, o czym na forum. Kupić 1 kg piołunu artemisia absinthium i pić jego duże ilości. Tego nie wolno jedynie będą w ciąży lub planując dziecko. Planowania dzieci w takim stanie nie zalecam, ponieważ chora matka obdarza grzybem swe dziecko. Dziecko tylko pozornie rodzi się zdrowe.

Wprowadzić stopniowo resztę leczenia. Zrezygnować z jakichkolwiek form antykoncepcji, tj. doustnej czy spirali.

Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Admin on Tue Feb 06, 2018 11:57 am

IZKA napisała w poczcie prywatnej:

Dziękuję za odpowiedź.
Wdrażam już dietę , sodę i zioła +przyprawy.
Rozumiem , że mam nie brać żadnych witamin, minerałów, suplementów ,żeby nie dokarmiać grzyba ?
Jestem osobą bardzo szczupłą 165 cm a ważę 50 kg.
Tak, prawdopodobnie mam kandydozę wrodzoną , jak maiłam trzy miesiące podano mi antybiotyk  na zapalenie płuc.
Miałam od małego  często problemy z cerą takie czerwone policzki, ciemieniuchę na głowie.
Mama nie karmiła mnie piersią a mogłam pić tylko mleko HUMANA z MCT bo po innych  mlekach odrazu miałam  biegunkę.
Mam ciągle podwyższony plus nawet w spoczynku dochodzi do 100.
Ciśnienie z reguły mam ciągle niskie.
Mam zimne dłonie i stopy, które bardzo mi się pocą.

Prosimy o NIEWYSYŁANIE PYTAŃ NA POCZTĘ PRYWATNĄ. Wszystkie pytania prosimy umieszczać na FORUM!

Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Admin on Tue Feb 06, 2018 12:15 pm

Klasyczny przykład kandydozy wrodzonej. Mama miała problemy ze zdrowiem?

Kandydozę powoduje niekarmienie niemowlęcia piersią. Żadne mleko syntetyczne nie nadaje się do karmienia niemowląt. Problemy skórne potwierdzają obecność grzyba.

Podwyższony puls to też konsekwencja choroby. Oznacza, że problemy trwają od bardzo dawna.

Kandydoza powoduje także zbyt niskie lub zbyt wysokie ciśnienie krwi. Zimne ręce i stopy, które się pocą również wynikają z ich silnego zagrzybienia.

Suplementacja syntetykami nie jest sensowna. Witaminy, minerały enzymy i inne muszą pochodzić z żywego i naturalnego pozywienia żeby naprawdę działały. W przypadkach kandydozy jelitowej nie ma także nomalnego wchłaniania.

Pić sok  z 3 do 5 cytryn dziennie, można mieszać z roztworem sody.
Jeść 1 głowkę polskiego czosnku na dobę!

Mieć dużo cierpliwości i wytrwałości podczas leczenia!

Admin
Admin

Back to top Go down

Post by IZKA7755 on Tue Feb 06, 2018 2:03 pm

Mama w ciąży ze mną słabo się czuła, a po urodzeniu zdiagnozowali u niej nadczyność tarczycy. Leczyła to 2 lata , obecnie nie ma problemów z tarczycą.

IZKA7755

View user profile

Back to top Go down

Post by Admin on Wed Feb 07, 2018 9:41 pm

Nie chodzi wyłącznie o choroby w czasie ciąży. Chodzi mi o wszystkie choroby na przestrzeni życia. Nadczynność lub niedoczynność tarczycy bardzo często występuje przy kandydozie.

Admin
Admin

Back to top Go down

Post by IZKA7755 on Thu Feb 08, 2018 7:53 am

Od wczoraj ogromne osłabienie, stawy strasznie sztywne i bolesne Sad......nie biorę nlpz ale nie daje rady z tym bólem i ledwo chodzę . Sad.Czuję ,że stan zapalny teraz jest jeszcze większy . Sad

IZKA7755

View user profile

Back to top Go down

Post by Admin on Thu Feb 08, 2018 5:28 pm

Jeżeli pijesz i stosujesz to, co zostało ci polecone, to obecna sytuacja jest całkowicie prawidłowa. Oznacza to, że grzyb w stawach obumiera. (Poczytaj sobie posty o herxach. Tej choroby trzeba się uczyć.) Tak martwa grzybnia jak i toksyny są materiałem obcym dla organizmu, więc normalną rzeczą jest, że reaguje na nie stanem zapalnym, który nie jest niczym innym w obecnej sytuacji, jak sprzątaniem cmentarza i wysypiska śmieci w twoim organizmie.

Nie brać żadnych środków przeciwbólowych. Nie obciążać nimi dodatkowo wątroby i nerek!. Zacisnąć zęby i wytrzymać, bo to minie i pomału będzie coraz to lepiej. Herxy, bo o nich mowa będą wracać. Tak wygląda poważne leczenie.

Należy się jak najwięcej ruszać, by zwiększyć szybkość metabolizmu. W ten sposób sprzątanie będzie ułatwione. Można nad ranem pić glinkę zieloną, tę przeznaczoną do picia!

Sztywność też będzie mijać, ale należy przygotować się na co najmniej kilka miesięcy takiego właśnie ostrego wojowania z chorobą. Będą za to coraz to dłuższe przerwy, gdy zupełnie nic nie będzie cię bolało.

Admin
Admin

Back to top Go down

nie daje rady :(

Post by IZKA7755 on Thu Feb 22, 2018 7:28 am

Mam straszne bóle stawów  , nie mogę chodzić, spać .....jak mam zwiększyć metabolizm jak ja nie mogę się nawet w łóżku przekręcić z bólu?......tak nie pokonam tego wszystkiego doprowadzając się do takiego stanu.Takie oczyszczanie kładzie mój organizm i nie wiem czy on teraz się z tego podźwignie Sad

IZKA7755

View user profile

Back to top Go down

Post by IZKA7755 on Thu Feb 22, 2018 9:22 am

tak mnie to wszystko osłabiło ,że jeszcze leci mi krew z nosa ,kolano spuchło jak bania, a biodro boli ,że nie mogę nawet lekko zgiąć.

IZKA7755

View user profile

Back to top Go down

Post by IZKA7755 on Thu Feb 22, 2018 9:59 am

teraz zanim opanuje stan zapalny to stawy mi się zniszczą i wogóle przestanę chodzić.

IZKA7755

View user profile

Back to top Go down

Post by IZKA7755 on Thu Feb 22, 2018 11:01 am

moze wlewy z witaminy c by teraz trochę pomogły ?

IZKA7755

View user profile

Back to top Go down

Post by Admin on Thu Feb 22, 2018 4:14 pm

Wlewy z vit. C jak najbardziej. A to, co się dzieje jest najnormalniejsze w świecie. Admin to przeżył na własnej skórze wiele razy, kilka lat cierpiał zanim ozdrowiał. Admin dalej się leczy, bo by pokonać grzyba i oczyścić organizm moze byc potrzebne nawet 10 lat leczenia. Admin kilka razy się popłakał podczas herxów. I nie spał po nocach jak ty! Kolano i biodro są strasznie zagrzybione, zatoki też, stąd krew z nosa. Głowa też jest zagrzybiona, bo cały człowiek jest skolonizowany grzybem.

STAWY SIĘ NIE ZNISZCZĄ PODCZAS LECZENIA - TAKIEGO, KTÓRE CI RADZIMY. STAWY ZNISZCZĄ SIĘ CAŁKOWICIE JEŻELI NIE BĘDZIESZ SIĘ LECZYĆ LUB BĘDĄ CIĘ LECZYĆ LEKARZE! STAWY SIĘ ZNISZCZĄ I LEKARZE ZAPROPONUJĄ CI PROTEZY, BO NA NICH ZARABIA SIĘ PODOBNIE JAK NA CHEMIOTERAPII!

Tak wygląda oczyszczanie organizmu ze śmiertelnego wroga, jakim jest bardzo podstępny i groźny grzyb.

Trzeba to wytrzymać Izka, bo INNEJ DROGI NIE MA! Jedynie silne herxy są dowodem na obumieranie grzybni. Jeżeli nic się nie dzieje, oznacza to, że nie zachodzi żaden proces leczniczy.

Jesteś młoda i dasz radę wyzdrowieć, ale pod warunkiem, że to, co robisz stanie się najważniejszym celem twojego życia. To jest bowiem walka o twoje życie.

Nie rezygnuj, nie bierz żadnych leków syntetycznych, ŻADNYCH! Każdy lek z apteki to zatruwanie organizmu.

Zrobiłaś pierwsze bardzo ważne kroki w kierunku powrotu do zdrowia! Nie cofaj się!
Walcz jak przystało na dziewczynę należącą do odważnej rasy Polaków!

Last edited by Admin on Thu Feb 22, 2018 5:04 pm; edited 1 time in total

Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Admin on Thu Feb 22, 2018 4:31 pm

A protezy to operacje i kilka miesięcy cierpienia, zanim się ustabilizują! Też nie można chodzić bez bólu przez jakiś czas, o schodach nie wspominając!

Warto o tym pamiętać. Oczywiście protezy niczego nie rozwiążą bo grzyb dalej będzie zżerał człowieka, aż go zniszcy całkowicie.

Zastanowić się dobrze, zanim się zrezygnuje z właściwej drogi.

Admin
Admin

Back to top Go down

Post by IZKA7755 on Fri Feb 23, 2018 7:41 am

Czy takie zestawy ziół są ok ?

50g ziela tymianku, 50g kłącza tataraku, 50g korzenia omanu, 25g mięty pieprzowej, 25g liści orzecha włoskiego, 10g ziela piołunu

Piołun 50g
Liść orzecha włoskiego 50g
Krwawnik pospolity 50g
Wrotycz 30g
Glistnik jaskółcze ziele 30g
Zywokost 30g
Goździki 25 g

Wczoraj miałam zły dzień, herxy rozwalają tez psychikę ....nie poddaje się !!!
Ale przyznam się ,że zgrzeszyłam i wzięłam jeden nimesil....po nim czułam się rewelacyjnie .

IZKA7755

View user profile

Back to top Go down

Post by IZKA7755 on Fri Feb 23, 2018 8:51 am

Czy mogę jeść grejfruty? Piłam glinkę zieloną ale po niej jest mi gorzej - odstawiam .Czy minerały schindeles nie byłyby lepsze ?
Pije też codziennie na czczo szklankę ciepłego zakwasu z buraka , jem ogórki kiszone i kapustę wszystko własnej roboty.
Jogurty robię sama z mleka od krowy i masło też.
Brakuje mi najbardziej chleba.....żytni na zakwasie też odpada ?

IZKA7755

View user profile

Back to top Go down

Post by IZKA7755 on Fri Feb 23, 2018 8:57 am

I jeszcze taki zestaw ziół czy jest ok ?

Wrotycz , Piołun, Glistnik, Orzech Włoski, Arnika Kwiat, Lawenda - wszytskie po 5 części + Krwiściąg, Rzepik, - po 3 części + świetlik, Przywrotnik - po 1 część

IZKA7755

View user profile

Back to top Go down

Post by Admin on Fri Feb 23, 2018 11:26 am

Stosować zioła i przyprawy jak podano na forum! Nie wygłupiać się z ważeniem albo dzieleniem na części! To są rzeczy całkiem nieistotne!

Na stalowy garczek z 1,5 l wody wsypać 2 łyżki 5 składników. Osobno liście, osobno przyprawy takie jak goździki czy kłącza lub kora. Liście potrzebują krótszego czasu naparzania, dla części zdrewniałych potrzebny jest dłuższy czas. Przeczytać sobie o tym na forum!

Mieszanka może być, ale bez goździków, te parzyć osobno, razem i innymi twardymi.

Nie brać żadnych środków przeciwbólowych, one tylko wyłączają odczuwanie bólu, zatruwając.

Grejpfruty możesz. Nie odstawiać glinki! Pić ją nad ranem. Złe samopoczucie jest od herxa a nie od glinki. Starać się rozumować rozsądnie bez własnych, porywczych i niczym nieuzasadnionych inicjatyw.

Absolutnie ŻADNEGO CHLEBA!  Tu nie chodzi o zakwas czy nie zakwas, ale o węglowodany, grzyby i mykotoksyny zawarte w mące!

Nie są potrzebne zioła, które nie posiadają silnych właściwości antygrzybiczych! Poczytać forum.

Koncentrować się na piciu tych ziół i przypraw, które są nieodzowne do zwalczania kandydozy, a jest ich sporo. Pić sok z cytryny za to!

Jak najmniej improwizacji, jak najwięcej logiki i wytrwałości. Wrotycz i glistnik mogą być, ale w nieco mniejszych ilościach niż piołun. Reszta jest zbędna.

Admin
Admin

Back to top Go down

Post by IZKA7755 on Tue Feb 27, 2018 9:21 am

Mam pytanie odnośnie wlewów z wit C - jest to dość droga sprawa bo każdy wlew kosztuje około 150 zł, czy faktycznie to by bardzo wspomogło moje leczenie , czy brać poprostu większe ilości wit c doustnie ....??

IZKA7755

View user profile

Back to top Go down

Post by IZKA7755 on Tue Feb 27, 2018 10:58 am

Nadal mam herxy, cierpię strasznie, biodro mi pulsuje o nie się najbardziej boję bo stan zapalny w nim szaleje teraz .Chodzę o kulach bo inaczej bym nie dała rady .

IZKA7755

View user profile

Back to top Go down

Post by IZKA7755 on Tue Feb 27, 2018 11:35 am

Pytanie jeszcze czy podczas takiego leczenia organizm nadąża za wydalaniem tych toksyn , żeby to się teraz ponownie nie kumulowało .....czuję się mega osłabiona i zainfekowana .

IZKA7755

View user profile

Back to top Go down

Post by Admin on Tue Feb 27, 2018 1:07 pm

Wlewy dożylne vit. C. są bardzo dobre, jednakże zabijając grzyba wzmogą herxy. Można pić vit. C i to sporo.

Stan zapalny podczas intensywnego leczenia to nic innego jak bardzo duże oczyszczanie skolonizowanego miejsca w organizmie. Nie ma innej drogi do ozdrowienia, to sobie należy wbić do głowy raz na zawsze.

Nie jesteś mega zainfekowana leczeniem tylko grzybem.  

Toksyny eliminuje wzmozony metabolizm, co uzyskuje się ruszając się i gimnastykując. Częsty prysznic również pomoże, wraz z intensywnym masażem całej skóry bardzo szorstką myjką, a następnie bardzo mało zwilżoną sodą, ze szczególnym uwzględnieniem stawów.

Pić glinkę i jeść bardzo duzo surowych warzyw. Błonnik pomaga w eliminacji toksyn. Resztę trzeba po prostu przecierpieć i na to nie ma żadnej, ale to żadnej rady.

Będzie lepiej!

Admin
Admin

Back to top Go down

Post by IZKA7755 on Wed Feb 28, 2018 7:23 am

Nie daje rady boli mnie żołądek po tym wszystkim co biorę , najbardziej po ziołach źle się czuję , nie mogę tego już pić .....toksyny się teraz nie wydalają ze mnie wcale , nie robiłam kupy od trzech dni i czuje kumulacje tych toksyn . Bóle stawów są potworne, praktycznie tylko mogę leżeć , nie wiem czy tak drastyczne oczyszczanie to dobra droga ......??

IZKA7755

View user profile

Back to top Go down

Post by IZKA7755 on Wed Feb 28, 2018 9:05 am

organizm nie nadąża za wydalaniem tych toksyn , a przez to ,że wszystko boli nie mogę chodzić .

IZKA7755

View user profile

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top