ASPEKT PSYCHOLOGICZNY KANDYDOZY SYSTEMOWEJ

Go down

ASPEKT PSYCHOLOGICZNY KANDYDOZY SYSTEMOWEJ

Post by Admin on Mon May 29, 2017 12:12 pm

Infestacja organizmu pasożytami ma ogromny wpływ na psychikę człowieka. W szczególny sposób ma to miejsce podczas długoletniej kandydozy. Objawom psychicznym zazwyczaj nie towarzyszą przez długie lata żadne inne objawy. Mogą być nimi stany zapalne, ale lekarze nie wiążą tego w żaden sposób z utajoną grzybicą. Co jest nieco częstsze to rownoległe do problemow psychicznych pojawienie się problemów skórnych. Ale i w tym przypadku medycyna nie wiąże obu tych faktów. To samo z nagłym tyciem, chociaż przy kandydozie NIE MA REGUŁ i można przez jakiś czas chudnąć, co oznacza, że organizm nie broni się przed toksynami. Trzeba wiedzieć, że tycie to unieszkodliwianie trucizn, również tych produkowanych przez grzyba. Jedyna metoda obrony organizmu przed nimi to chemicznie wiązanie ich w tłuszczu, co DO CZASU je unieszkodliwia.

Oddziaływanie grzyba na psychikę może doprowadzić do całkowitego wariactwa. Jednakże psychiatrzy mnożą choroby psychiczne jak króliki, napychają chemią pacjentów, tłumaczą, że do końca życia będą musieli brać psychotropy i na myśl im nie przychodzi, że należy chorego PRZEDE WSZYSTKIM ODGRZYBIAĆ, także ODROBACZAĆ, itp.

Uciekanie się do magii, wierzenie w czakry i słuchanie rad szarlatanów doprowadzi do pogłębienia się choroby psychicznej u osoby zagrzybionej.

Admin
Admin

Posts : 324
Join date : 2017-05-24

View user profile http://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

Re: ASPEKT PSYCHOLOGICZNY KANDYDOZY SYSTEMOWEJ

Post by Admin on Mon May 29, 2017 9:27 pm

By zrozumieć jak grzyb bardzo wpływa na ludzką psychikę wystarczy poznanie zjawiska o nazwie "zmęczenie zamiarowe". Często występuje ono wtedy, gdy nieobecne są jeszcze inne objawy. Polega na ty, że wystarczy pomyśleć, że ma się coś do zrobienia, by poczuć ogromny przypływ lenistwa i niechęć by wstać z krzesła. Być może ma to związek z faktem, że ruch powoduje zwiększenie szybkości metabolizmu ludzkiego i grzyb narażony jest na procesy spalania, lub też woli bezruch, który zagraża jego strukturom chitynowym.

Grzyb rosnący w człowieku staje się jego panem. Stara się zdominować go na wszelkie sposoby. Wywiera silny wpływ na apetyt, reakcje emocjonalne i temperament. Produkuje substancje, które po wejściu w ludzki krwioobieg dyktują mu co ma robić. Przykładem tego jest produkcja przez grzyba substancji podobnej do insuliny, która po dostaniu się do krwi zmusza człowieka do jedzenia słodyczy i produktów z mąki.

Admin
Admin

Posts : 324
Join date : 2017-05-24

View user profile http://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum