O TYM JAK PRZEJAWIA SIĘ KANDYDOZA GŁOWY

View previous topic View next topic Go down

O TYM JAK PRZEJAWIA SIĘ KANDYDOZA GŁOWY

Post by Admin on Tue Aug 08, 2017 7:34 pm

Objawy zagrzybienia głowy to dla lekarzy szereg całkowicie odrębnych tzw."chorób".

I tak jednostką chorobową jest dla nich trądzik twarzy (często poprzedzony bardzo bladą barwą skóry twarzy), łojotok, zapalenia uszu, sumy w uszach, zapalenia zatok, niedrożność nosa, katar, skrzywienie przegrody nosowej, grubnienie nosa, jego czerwoność, katary, niedrożność nosa, pogrubianie się policzków na kształ motyla, psudoparaliże  twarzy, zwężenie warg, zmarszczki i zgrubienia podskórne, męty w oczach, krótkowzroczność, zwiększenie grubości rogówki, astygmatyzm, syndrom suchego oka, syndrom silnego łzawienia oczu, pogrubienie łuków brwiowych, zapalenie mieszków włosowych, nadmierna suchość skóry głowy, łupież, łojotok skóry głowy, łupież, narośla twarde na kościach głowy, z czasem ranki, bóle kości głowy, kłucia w kościach, tzw. zatoki, ściekanie do gardła, bóle głowy, próchnica zębów, bóle szczęki, słabość i krwawienie dziąseł, zaczerwienione kąciki ust, częsta opryszczka na wargach, pękanie warg, zły oddech, brodawki na śluzówce jamy ustnej, itd.

Te wszystkie problemy są najczęściej sygnałem dużego zagrzybienia głowy, powinny być widziane w całości i leczone nie objawowo antybiotykami, jak robią to lekarze, ale naturalnie poprzez eliminację przyczyny, tj. eliminację grzyba.

Jakiekolwiek stany zapalne są INFEKCJAMI WTORNYMI, a grzyb jest przyczyną pojawienia się bakterii i wirusów, które wywołują infekcje wtórnie.

Często kandydozie głowy towarzyszą problemy psychiatryczne.

Gdy pojawiają się wyżej wymienione objawy, oznacza to, że infestacja grzybicza jest już bardzo zaawansowana.

Zagrzybienie głowy jest zawsze częścią kandydozy systemowej.

Admin
Admin

Posts : 148
Join date : 2017-05-24

View user profile http://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum