KANDYDOZA UKŁADU ROZRODCZEGO TO KANDYDOZA SYSTEMOWA

Go down

KANDYDOZA UKŁADU ROZRODCZEGO TO KANDYDOZA SYSTEMOWA

Post by Admin on Wed Jun 14, 2017 1:44 pm

NIE MA ODGRZYBIANIA SIĘ PO KAWAŁKU. GRZYB KOLONIZUJE CAŁE CIAŁO. ORGANIZM LUDZKI TO NIE SAMOCHÓD, BY MOŻNA GO BYŁO REPEROWAĆ PO KAWAŁKU. TAK MYŚLĄ TYLKO IDIOCI I LEKARZE.

Leczenie powierzchniowe typu globulki, irygacje, maście niczego mądrego nie da. Grzyb chwilowo wycofa się w tkanki głębsze pochwy, po czym szybko wróci, po zaniechaniu globulek czy kwasu.

Ustąpienie świądu, pieczenia, upławów swiadczy jedynie o cofnięciu się grzyba ze śluzówki w tkanki głębokie pochwy, gdzie dalej żyje i rozrasta się.

Flukonazol spowoduje w krótkim czasie mutację grzyba i całkowity brak reakcji na lek, bardzo zresztą trujący.

Zdrowa dieta grzyba raz głęboko wrośniętego w tkanki w żaden sposób nie usunie.

Probiotyki działają jedynie na formy niezakorzenione candidy, tj. jej formy luźne znajdujące się w jelicie. Nie mają żadnego eliminującego wpływu na głębokie kolonie wewnątrztkankowe grzyba.

Streptococcus jest infekcją wtórną, a nie pierwotną. Po usunięciu grzyba sam znika. Bez usunięcia grzyba będą ciągle nawroty. Bakterie i wirusy zawsze towarzyszą silnej grzybicy systemowej.

Ginekolog nie wiedzący o tym, że grzyb dostaje się do pochwy idąc z jelit jest całkowitym idiotą a podobna ocena nie jest kwestią nienawiści ale stwierdzeniem realnego stanu rzeczy.

Oprócz tego, gdy skolonizowane są tkanki pochwy, prawie że zawsze zagrzybienie dotyczy również macicy. Mogą być skolonizowane także jajniki i pęcherz.

Admin
Admin

Posts : 324
Join date : 2017-05-24

View user profile http://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum