PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

View previous topic View next topic Go down

Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Candydozaur on Thu Oct 05, 2017 7:31 am

Ok nie będę żarł kasz i ryżu. A można chudy twaróg np. z lejem lnianym tak jak jest to w diecie dr Budwig?? Taka pasta...I czy mogłabyś coś napisać o żywieniu inuitów , bo mnie to bardzo zaciekawiło a tam skasowała wątek Fungidia... :-/ a w internecie za bardzo nie znalazłem nic na temat inuitów...

Candydozaur

View user profile

Back to top Go down

Post by Admin on Fri Oct 06, 2017 8:05 am

Ograniczać białka ze względu na dziurawe jelita przez pierwszy rok leczenia. Gdy grzyb zostanie wyeliminowany z ich ścianek i zaczną się łatać, można zwiększyć bo nie będzie reakcji alergicznych. Ser może być tłusty, ale musi być świeży, z dobrego mleka bez hormonów i antybiotyków, ze wsi i najlepiej jak robiony w domu.

Nie zwracać uwagi na eskimosów, bo mają inny genotyp i inne środowisko wokół siebie. Nie jedzą warzyw, ale wątroba foki zawiera vit. C. To tylko przykład żeby zrozumieć, że nie ma czego porównywać. Każdy genotyp jest przystosowany do własnego środowiska, a ty nie żyjesz na Grenlandii! Resztę o inuitach wygooglać sobie!

Admin
Admin

View user profile http://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

Post by Admin on Fri Oct 06, 2017 8:20 am

A jak nie będziesz myślał to padniesz! Wypisujesz brednie na fungidii! przecież powinieneś rozumieć, że metabolizm grzyba, czyli to co do ciebie wydala ZAKWASZA SILNIE TWÓJ ORGANIZM! To jest ponad 80 trucizn znanych obecnie, w tym bardzo groźny formaldehyd!

CYTRYNA ALKALIZUJE, CZYLI TWORZY ODCZYN ZASADOWY, POMIMO, ŻE JEST KWAŚNA!

Ze czujesz sie lepiej po produktach zakazanych też jest rzeczą normalną podczas leczenia, choć to jest jedynie chwilowe. Jak żresz to, czego nie wolno, grzyb przestaje umierać i herxy zatrzymują się, tym samym poprawia się samopoczucie!

"Jedyny sens jaki widzę to brać rzeczy które zakwaszają jelita i żołądek a odkwaszają organizm". WYPISUJESZ BREDNIE, KTÓRE BĘDĄ CIĘ DUŻO KOSZTOWAĆ. Człowiek to nie samochód, o którym można rozumować na części.

Jest "znośnie" na samej tylko diecie, BO SAMA DIETA NIE GRZYBA NIE ZABIJA, TO I HERXOW NIE MA!

Jak nie zaczniesz myśleć to randka z grzybem żle się skończy! Masz skłonność do nadmiernego gadulstwa, a bardzo mało determinacji i logiki w poczynaniach!

Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Candydozaur on Sun Oct 08, 2017 10:06 am

Masz rację Elka. Ja to więcej gadam niż się leczę, brakuje mi konsekwencji i samozaparcia w leczeniu. Coś czuje ze zapłacę za to solidną, najwyższą cenę.
Dziękuje za informację jakich udzielasz. Z tą sodą to masz rację jest niesłychanie grzybobójcza, zacząłem ją stosować samą. Ból głowy i dziąseł mam i żył pod kolanami. Ale oddech jakiś taki głęboki. Rozbolał mnie też kręgosłup.

Candydozaur

View user profile

Back to top Go down

Post by Admin on Sun Oct 08, 2017 12:04 pm

Ni bać się i do przodu! Arrow  Very Happy
Bóle są oznaką umierania bestii. Za kilka godzin czy nawet dni przejdą, ale po jakimś czasie wrócą.  Śmierc kolonii odbywa się na raty, więc trzeba dłuższego czasu by ją całą wyeliminować. Zwłaszcza z kości głowy czy nóg lub rąk. Stare kolonie są trudne do spenetrowania przez odklejacze. Trzeba tez wiedzieć, że dopóki są bardzo zagrzybione jelita, dopoty odklejacze  będą prawie w całości zużywanie na odgrzybianie jelit i okolic i mała ich ilość dotrze do krwioobiegu, a z nim do głowy dla przykładu.

Skuteczne odgrzybianie głowy może zacząć się nawet po roku, czy więcej od początku leczenia się, tj wtedy, gdy oklejacze nie będą zużywane na swą działalność w jelitach.

Płuca i przepona też są zagrzybione, stąd ludzie zagrzybieni cierpią na na bezdechy, zwłaszcza w nocy. Podczas prawidłowego leczenia natomiast zauważa się, że problemy z oddychaniem zmniejszają się, oddech staje się glęboki i powolniejszy.

Mogą powstawać siniaki na ciele, nie przestraszyć się bo to jest objaw obumierania szczególnie rozległych i starych kolonii. To samo zaniknie.

Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics