PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Re: PYTANIA DO ELIZABETH & FRIENDS

Post by Admin on Mon Feb 26, 2018 8:06 pm

Białka przy zrujnowanych jelitach mogą powodować silne alergie. Jogurt można, bo białko jest nadtrawione przez bakterie. Jeżeli problemy z grzybicą nie są bardzo duże jedz świeży twarożek i pij maślankę. Mleka raczej niewiele. Kiszonki tak. Cykoria tak, topinambur raczej surowy. To samo marchew. Pomidory można. Wdychanie olejków to wyłącznie przyjemność, nic więcej. Wcieranie spowoduje, że grzyb cofa się, tak, jak napisałaś. Olejki kiupować te, które można stosować wewnętrznie i używać kilka kropel na szklankę ziół do picia.

Admin
Admin

View user profile http://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

Post by Anetkabezradna on Sun Apr 15, 2018 11:54 am

A jeszcze mam takie pytanie. Właściwie jestem na diecie od kilkunastu miesięcy już, jem 3 x warzywa w ciągu dnia i raz mięso lub twarożek lub jajka,cały czas zioła do picia i terpeny i soda i niestety teraz dostałam takich objawów że pękło mi tak jakby podniebienie(skóra), język pęka i szczypie, bolą bardzo dziąsła i kości twarzy,bardzo się ślinić zaczęłam a w ślinie jakby coś było i jest taka gęsta,w uszach mi się wierci, tak jak miałam wcześniej wilczy apetyt tak teraz nie mam go w ogóle, mogę nie jeść cały dzień a jak zjem to wlaściwie dopiero robię się głodna, czy to jest normalne? Bolą mnie też żyły i mam dziwne bóle brzucha. Udaje mi się wypróżnić i z rana i z wieczora, ale czasami jest to biegunka, czasami bardzo twardo zbuty stolec,a czasami jak wypróżniam się na siłę to na początku twardy stolec a potem biegunka. Czy to wszystko normalne? Bo kiepsko to znoszę, mam znaczne pogorszenia pamięci ostatnio :-( Czy ziemię okrzemkową można pić? I jeszcze pytanie odnośnie wagi grzyba w organizmie bo on waży u kogoś o wadze 70 kg podobna nawet 25 kg. A co z osobą taką jak ja która obecnie waży 47 kg na wzr 165, to jest duża niedowaga. To ile u mnie grzyb może wazyć? Jeśli by ważył jedynie 5 kg czy nawet 3, to co ja sama waże 44 kg? Czy to możliwe? A i jeszcze dodam do objawów że mam mdlości że mało niezwymiotuje i z rana dziwny posmak w ustach, jest zawsze taki sam i ma wyrazny smak, czy to moze być pleśń? Drapie i swędzi mnie też przełyk. Bóle w odcinku lędzwiowym kręgosłupa też mam i gdzieniegdzie mnie też kłuje.

Anetkabezradna

View user profile

Back to top Go down

Post by Admin on Sun Apr 15, 2018 1:53 pm

Odpowiadam kolejno na pytania. Twoja kandydoza jest systemowa, tzn. dotyczy całego organizmu. Dlatego herxy są takie potworne i dotyczą całego ciała. To wszystko jest normalne, gdy leczenie jest silne, bo grzyb umiera wsżędzie, więc wszędzie boli i dokucza. To trzeba wytrzymać, bo innej drogi nie ma, a z czasem te objawy będą słabsze, gdy grzyba znacznie ubędzie. Jeżeli są duże problemy z jelitami, na co wygląda u ciebie, znaczy to, że są bardzo zagrzybione i przeciekają. Może to powodować tzw. alergie. Należałoby jeść o wiele mniej białka przez kilka miesięcy, bo ono alergizuje, natomiast jeść znacznie wiecej warzyw.

Podniebienie jest bardzo często bardzo zagrzybione, co jest wyczuwalne językiem. Tworzą się wałki. Podczas obumierania grzyba, pęka, to jest też normalne, ale kontynuując leczenie grzyba ubędzie i wszystko wygoi się, Trzeba mieć cierpliwość. Zagrzybione tkanki mają bardzo małą zwartość, to samo jest przy tzw. cukrzycy ze stopami. Cukrzyca to jedynie objaw kandydozy, a nie choroba. To samo dotyczy kości twarzy, szczęki, dziąseł. Grzyb zajmuje również kości. Jest także w uszach. Podczas intensywnego leczenia zdycha, więc tego rodzaju padlina musi byc uprzątnięta, co wymaga czasu, a dopóki nie zostanie uprzątnięta alergizuje. Uprzątanie to stan zapalny i jego przejawy. Wiercenie w uszach i ślinienie się sa dobrym znakiem. To przejdzie.

Podczas silnego herxa zanika chęć do jedzenia, nie należy absolutnie jeść na siłę, czy martwić się o hipotetyczną niedowagę. Nie histeryzować. Objawy silnego głodu to impuls grzyba do przeżycia, więc absolutnie nie wolno sie przejadać. To obciąża jelita. Zauważyć, że chore zwierzęta nie jedzą dopóki nie wyzdrowieją. Nie kierować się przesądami tzw, medycyny. Żyły też mogą boleć, bo ich ścianki są zagrzybione, grzyb rosnący na ściankach naczyń krwinośnych może doprowadzić do zwężenia lub zamknięcia ich światła, co powoduje choroby układu krwionośnego, problemy z ciśnieniem, zawały, zatory, itd. Redukowanie cholesterolu jest głupotą lekarzy, bo problemem nie jest cholesterol, a grzyb.

Biegunki, zatwardzenia i ich mix są dowodem na zły stan jelit. Nie są wystarczająco dobrze odgrzybione jeszcze. Jesteś na początku leczenia. Tak jest do roku, przy dobrym leczeniu. To jest normalne. Klopoty z pamięcią też są normalne, lecz się a za jakiś czas pamięć i zdolność koncentracji powróci. Ziemia okrzemkowa do stosowania nad ranem, może zatwardzać więc jesć dużo cebuli surowej. Waga grzyba jest przesadzona. Może ważyć od 3 do 10 kg.  Nie przejmować się wagą, bo przecież nie będziesz głodować. Waga schodzi do około 47 kg średnio, co jest rzeczą normalną. Tak ma być, jedynie w takim stanie organizm mobilizuje się. Nie chudnie się w nieskończoność, gdy stan jelit polepszy się, wchłanianie poprawi się i waga podniesie się. Normalną rzeczą są także mdłości i metaliczny smak w ustach, typowy dla grzyba, Przełyk też jest zrujnowany grzybem, bo cały organizm jest nim przeżarty. Także kręgosłup, ponieważ grzyb atakuje silnie dyski, które są z kolagenu, ulubionego przez grzyba, niszczy je zwężając ich grubość, co prowadzi do sytuacji, w której kręgi zbliżają się do siebie i mogą sciskać wychodzące z rdzenia nerwy.

Leczyć się, Anetka, bo jesteś w marnym stanie! Embarassed

Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Admin on Sun Apr 15, 2018 2:43 pm

Waga grzyba 25 kg jest niemożliwa, ponieważ przy o wiele niższej człowiek po prostu umiera!

Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Anetkabezradna on Sun Apr 15, 2018 5:41 pm

Leczę się leczę. Dzięki za info. Nie pieszczę się z grzybem bo on się ze mną też nie pieści, ostatnio to nawet mi siniak wyskoczył na brzuchu i coś jakbym miała w oczach, jakby mi pyłu naleciało. momentami mam wrażenie że grzyb to mnie aż za gardło ściska, za grdykę. I mam duże ataki złości,ale trzeba przetrzymać,modle się żeby to wreszcie ustąpiło bo jestem wyczerpana, nieraz usypiam na stojąco jak na sekunde przystane. Oby do przodu. Jeszcze mi się przypomniało że mi rózne częsci ciała drętwieją, nawet język. A w nocy dosłownie śnią mi się słodycze albo nieraz bułki,zwykłe bułki,a odstawiłam już dawno wszelkie pieczywo, makarony,kasze itd. Skąd to się bierze, nie wiem.

Anetkabezradna

View user profile

Back to top Go down

Post by Admin on Mon Apr 16, 2018 9:37 am

Siniaki mogą wyskakiwać, gdy obumierają kolonie, ale powstają także gdy choroba rozwija się nie leczona, ponieważ zwiększa się bardzo kruchość naczyń kwionośnych, w tym także duzych. Prykładem tego pękanie żył palców, rąk. Dzieje sie tak nawet przy małym wysiłku np. przy odmykaniu słoika. Pojawiają się też ranki na palcach w postaci pęknięć skóry.

Oczy też są zżarte, bo są z kolagenu, stają się bardzo wrażliwe i żadne krople niczego tu nie rozwiążą. Skolonizowanie gardła i przełyku moze powodować utratę głosu i duże problemy w przełykaniu pokarmu.

Także napady wściekłości lub panicznego strachu są wynikiem opanowania organizmu przez grzyba. To samo jak chodzi o wiekuistą ospałość.

Również pojawiające się drętwienie i brak czucia są wskźnikiem, że w tym miescu bardzo agresywnie rozrasta się kolonia grzyba. Taka jest reakcja nerwów.

Należy bardzo intensywnie i szybko zabrać się za siebie!

Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Anetkabezradna on Mon Apr 16, 2018 2:39 pm

O rany to muszę się bezzwłocznie i intensywnie leczyć bo jestem przesiąknięta grzybem od stóp po włosy. Coś czuję ze już po mnie. Mój stan widzę jest tragiczny i dni są prawdopodobnie przesądzone. Ale co począć. Trzeba się wziąć za siebie i nie mazgaić. Życie to nie bajka, a grzyb nie jest Św Mikołajem rozdającym prezenty, życia mi nie zwróci... Muszę się ostro wziąć za siebie.
Idę nakroić czosnku niech wdycha skurczybyk. Najdziwniejsze że w ogóle nie mam ochoty na słodycze, budzę się wyspana jak nigdy,żeby nie to że się wkurzam często pomyślałabym że jestem zdrowa. Pierdzielony grzyb.

Anetkabezradna

View user profile

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics