ZEWNĘTRZNE UŻYWANIE SODY

Go down

ZEWNĘTRZNE UŻYWANIE SODY

Post by Admin on Fri Jun 02, 2017 11:23 am

Soda pomaga także używana zewnętrznie, jednakże pod warunkiem, że prowadzi się bardzo intensywne leczenie wewnętrzne. BEZ LECZENIA WEWNĘTRZNEGO SKUTEK UŻYWANIA ZEWNĘTRZNEGO BĘDZIE ZNIKOMY. Problemy zewnętrzne oznaczają, że grzyba w tkankach głębokich jest tak wiele, że zaczyna wychodzić na powierzchnię. LECZENIE ZEWNĘTRZNE BEZ WEWNĘTRZNEGO DOPROWADZI JEDYNIE DO CHWLOWEJ UCIECZKI GRZYBA GŁĘBIEJ, PO CZYM POWRÓCI SZYBKO NA WIERZCH.

Można używać sody do łagodzenia świądu genitaliów, który dowodzi, że candida po skolonizowaniu jelit zajęła także układ rozrodczy. Należy w takich przypadkach kilkakrotnie na dobę siedzieć w ciepłej wodzie (przez dłuższy czas) ze sporą ilością sody rozpuszczonej w niej. Można również używać ziół  w kompozycjach jak te do mixów.

Z sody można również robić papkę, i okładą nią miejsca, w ktorych grzyb wychodzi na wierzch. Przy zapaleniach uszu należy taką papkę sodową umieszczać na waciku i trzymać w uchu, dopóki ból nie ustąpi. Należy jednak LECZYĆ SIĘ WEWNĘTRZNIE w tym czasie.

Papką sodową można szorować cale ciało, również twarz, myć zęby i dziąsła, czy język, nacierać bolące stawy, moczyć stopy, itp.

W przypadku problemów ze skórą głowy papką z sody należy natrzeć głowę, nałożyć jej sporo między włosy, okręcić głowę ręcznikiem i trzymać sodę   kilka godzin. Zabieg powtarza się po umyciu głowy od początku.


Last edited by Admin on Fri Jun 02, 2017 7:26 pm; edited 2 times in total

Admin
Admin

Posts : 324
Join date : 2017-05-24

View user profile http://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

Re: ZEWNĘTRZNE UŻYWANIE SODY

Post by Admin on Fri Jun 02, 2017 2:46 pm

Podczas intensywnego leczenia zachodzą jednocześnie 2 procesy, tj. grzyb z wnętrza organizmu (istota leczenie polega na leczeniu wewnętrznym), do ktorego dostarcza się środki przeciwgrzybicze, stara się odsunąć na peryferie. Drugim zjawiskiem jest fakt, że obumarłego grzyba organizm wyrzuca na skórę jeżeli jest do niej stosunkowo blisko (organizm działa jak centryfuga), co można zauważyć w postaci jakby mąki.

Z tego względu szorowanie się sodą jest niezwykle użyteczne, ponieważ ułatwia eliminację ze skóry wszelkich grzybich resztek. Powoduje to także lepsze dotlenienie, co jest rzeczą nad wyraz ważną podczas herxów. Dobre dotlenienie ułatwia spalenie w organizmie grzybich zwłok, jako że bynajmniej nie wszystko  może być wyeliminowane przez skórę czy śluzowki. Dominująca część obumarłego grzyba, pochodząca z tkanek głębokich trafia niestety do krwi.

Admin
Admin

Posts : 324
Join date : 2017-05-24

View user profile http://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum