TERPENY I ICH NIESAMOWITE WŁAŚCIWOŚCI

Go down

TERPENY I ICH NIESAMOWITE WŁAŚCIWOŚCI

Post by Admin on Thu Jun 01, 2017 3:31 pm

Tym, którzy nie orientują się co to są terpeny proponujemy poczytanie o nich w internecie:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Terpeny

http://herbarium.republika.pl/ziololecznictwo/substancje_lecznicze.html


Wszystkie terpeny mają wprost niesamowite właściwości lecznicze, ponieważ zabijają bardzo szerokie spektrum patogenów. Jeszcze silniejsze efekty uzyskuje się poprzez łączenie ich, co nazywa się SYNERGIĄ.


Terpeny zawarte są w wielu wielu ziołach, roślinach używanych w kuchni, skórce co poniektorych owoców, oraz przyprawach. Mają tę właściwość, że ODKLEJAJĄ KOMÓRKI GRZYBA OD KOMÓREK LUDZKICH, CZEGO NIE ROBI ŻADEN TZW. LEK PRZECIWGRZYBICZY.

Leki przeciwgrzybicze są tak zaprojektowane by wpływały na metabolizm grzyba. Grzyb tego rodzaju ingerencję natychmiast rejestruje i reaguje na nią mutujac, co oznacza, że tak zmienia swe procesy życiowe, iż lek nie szkodzi mu już więcej. Dlatego ŻADEN LEK SYNTETYCZNY nie jest skuteczny poza kilkoma pierwszymi tygodniami jego przyjmowania. Nie pomoże też zwiększanie jego dawek.

Terpeny NIE WPŁYWAJĄ NA METABOLIZM GRZYBA, ALE NA GOTOWY I WYDALONY POZA KOMÓRKĘ GRZYBA PRODUKT METABOLIZMU, tj. KLEJ, KTÓRYM PASOŻYT PRZYKLEJA SIĘ DO KOMÓREK LUDZKICH. Grzyb tego wpływu zupełnie nie odczuwa i nie mutuje.

Dlatego terpeny są skuteczne tak długo, jak konieczne jest ich przyjmowanie. Nie niszczą poza tym wątroby i nerek i nie zatruwają organizmu, jak ma to miejsce podczas brania syntetyków. Stąd widać, że nie ma żadnego sensu używanie syntetyków do walki z grzybem.


Terpeny mogą być brane w dużych ilościach. Jedynie podczas ciąży nie jest możliwe używanie niektórych ziół zawierających terpeny, takich jak piołun, ponieważ powodują poronienia.

Mieszanki ziół i przypraw, a także lista świeżych roślin, zawierających terpeny znajdują się w punkcie MIXY ZAWIERAJĄCE TERPENY.

Admin
Admin

Posts : 324
Join date : 2017-05-24

View user profile http://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum