O TYM, DLACZEGO ANALIZY ZWIĄZANE Z KANDYDOZĄ SĄ FAŁSZYWE

Go down

O TYM, DLACZEGO ANALIZY ZWIĄZANE Z KANDYDOZĄ SĄ FAŁSZYWE

Post by Admin on Wed May 31, 2017 12:35 pm

Candida dysponuje MIMIKRĄ IMMUNOLOGICZNĄ. Jej komórki upodabniają się w reakcjach z organizmem do komorek ludzkich, więc organizm traktuje je jak swe własne. Dowodem na to jest, że nie ma bardzo długo gorączki.

Oprócz tego obecność grzyba, tj. produkty jego metabolizmu wpływają silnie na produkcję i jakość komórek krwi, więc jakakolwiek rzekoma odpowiedź immunologiczna nie jest prawdziwa.

Analizy krwi pod mikroskopem również nie przedstawiają wartości, ponieważ candida dysponuje rownież MIMIKRĄ MORFOLOGICZNĄ, co oznacza, że upodabnie się fizycznie do otaczającego ją środowiska. W przypadku krwi przybiera postać białych krwinek. Prawdopodobnie białaczki to kandydoza szpiku kostnego.

Wymazy skądkolwiek nie mają żadnego sensu, ponieważ candida WRASTA W TKANKI, nie jest patogenem powierzchniowym. Ponadto grzyb rozrasta się idąc od jelit w kierunku innych narządów, lub też rozsiewając się przy pomocy krwi, zawsze wewnątrz organizmu. Nawet wtedy gdy wychodzi na śluzówkę czy skórę jest zakotwiczony w tkankach głębokich.

Również kolonoskopia na dzień dzisiejszy niczego wiarygodnego nie da. Diagnostyka nie jest przygotowana do identyfikacji grzyba, ponieważ medycyna nie uznaje infekcji grzybiczych systemowych za możliwe. Poza tym, candida dysponuje MIMIKRĄ MORFOLOGICZNĄ, TJ. UPODABNIA SIĘ DO KOMÓREK TKANKI, NA KTÓREJ PASOŻYTUJE.

Analiza kału pod mikroskopem jest całkowicie absurdalna, bowiem to co widać to formy zarodnikowe, luźne kandydozy, których obecność jest fizjologiczna. Kandydozy jelit, poprzerastanych grzybem na podstawie kału nie można diagnozować.


Admin
Admin

Posts : 317
Join date : 2017-05-24

View user profile http://kandydoza-leczenie.forumattivo.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum